Бөлеев Талант Қалдыбекұлы
Институт директоры

КӘСІБИ ДАМЫТУ ИНСТИТУТЫ

ИНСТИТУТ МИССИЯСЫ

Білім, дағдылар мен технологиялардың тығыз үйлесіміне негізделген тиімді менеджмент және инновациялық білім беру арқылы педагогикалық кадрларды сапалы даярлау мен дамытуға өз үлесін қосу.

ИНСТИТУТ ҚЫЗМЕТІНІҢ МАҚСАТЫ

Кәсіби даму, білім және ғылым саласындағы көшбасшылардың бірі болу. Жаһандық білім беру технологияларын және инновацияларын бейімдеу; жергілікті аймақтың  және  елдің интеллектуалды, әлеуметтік және экономикалық дамуына үлес қосу; Орталық Азия және түркітілдес аймақтағы бірегей ғылыми -білім беру орталығы болу арқылы глокалды дамуды іске асыру.

ИНСТИТУТТЫҢ НЕГІЗГІ МІНДЕТТЕРІ

• профессор-оқытушы құрамының жеке тиімділігінің дамуын диагностикалау және жобалау, олардың ЖОО-ның негізгі сұранысына сәйкес кәсіби білімдерін, дағдылары мен құзыреттерін тереңдету.
  • кәсіби іс-әрекеттеріңде мінез-құлықтың психологиялық стратегияларын саралап қолдануды профессор-оқытушы құрамына үйрету.
  • оқыту, дамыту және бейімдеудің өзекті міндеттерін: құндылық-мағыналық бағдарлар, мансаптық және кәсіби бағдар траекторияларын шешуге көмектесу.
  • профессор-оқытушылар құрамының өзара тиімді әрекеттесу әдіс-тәсілдерін іздестіру мен апробациялау, оқу және дамуда кездесетін мәселелерді алдына алу және болдырмау.

Концепция ЦПР.pdf

Кәсіби дамыту институтың тренинг бағдарламалары:

Вопросная техника.pdf

Гендерная психология.pdf

Искусство управления конфликтом.pdf

Жесткие переговоры.pdf

Коммуникативная компетентность.pdf

Лидерство.pdf

Мотивация персонала.pdf

Навыки наставничества.pdf    Youtube

Переговоры.pdf

Противостояние манипуляциям.pdf