Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіне 2017-2018 оқу жылына түркі тілдес елдер мен туыстас қауымдастықтардан қабылданған тыңдаушылар тізімі

Дайындық факультетінің оқу процесі 2017 жылы қазан айының 1-ші жұлдызында басталады. Жатақханаға орналасу және қажетті құжаттарды рәсімдеу үшін тыңдаушы 2017 жылы қыркүйек айының 25-ші жұлдызына дейін Түркістанға келуі керек. Өзімен бірге келесі құжаттар болуы қажет:

 

  • Төлқұжат (түпнұсқа)
  • Орта білім туралы аттестат немесе жоғары/орта арнаулы білім туралы диплом (түпнұсқа)
  • Фотосурет 3х4 – 6 дана

 

Ауғанстан Ислам Республикасы

  1. Аюби Жамила (Ayubi Jamila)
  2. Рана Мужда (Rana Muzhda)
  3. Ахмади Марзия (Ahmadi Marzia)
  4. Эбрахими Хания (Ebrahimi Hania)
  5. Мохсени Лида (Mohseni Leeda)
  6. Нора Зада Рохия (Nora Zada Roqia)
  7. Азими Сония (Azimi Sonia)
  8. Хакими Атефа (Hakimi Atefa)
  9. Даулат Шахи Нелаб (Dawlat Shahi Nelab)
  10. Назари Мариям (Nazary Maryam)
  1. Мохаммади Насрин (Mohammadi Nasrin)

 

Әзірбайжан Республикасы

  1. Джаббарлы Шабнам (Jabbarli Shabnam)
  2. Джафарова Шахла (Jafarova Shahla)
  3. Маммадзада Васиф (Mammadzada Vasif)
  4. Абдуллазаде Муса (Abdullazade Musa)
  5. Авазли Давуд (Avazli Davud)
  6. Алиев Этибар (Aliyev Etibar)
  7. Каримли Алиакбар (Karimli Aliakbar)
  8. Асадова Гюнель (Asadova Gunel)
  9. Гасимов Хаджы (Gasimov Haji)
  10. Искендеров Раван (Iskandarov Ravan)
  11. Бахрамов Фуад (Bahramov Fuad)
  12. Акбаров Махаммадали (Akbarov Mahammadali)
  13. Хамзаев Рашад (Hamzayev Rashad)
  14. Алиев Надир (Aliyev Nadir)
  15. Самадова Фируза (Samadova Firuza)
  16. Баширзаде Улвия (Bashirzade Ulviyya)
  17. Каримов Элвин (Karimov Elvin)
  18. Абдуллаев Айхан (Abdullayev Ayxan)
  19. Тапдигли Джавидан (Tapdigli Javidan)
  20. Хасанов Хасан (Hasanov Hasan)
  21. Маммадли Нурлан (Mammadli Nurlan)
  22. Хумматли Элмин (Hummatli Elmin)
  23. Азизли Қара (Azizli Gara)
  24. Салманлы Элмир (Salmanli Elmir)
  25. Қаразаде Орхан (Garazade Orkhan)

 

Гагаузия Республикасы (Молдова)

  1. Григоращенко Сергей Афанасьевич

 

Германия Федеративтік Республикасы

  1. Өзтосун Мерием Жейлан (Öztosun Meryem Ceylan)

 

Иран Ислам Республикасы

  1. Сефидгаршаханахи Айдын Хабиб (Sefidgarshahanaghi Aydin Habib)
  2. Сейедалибабай Мирхади Мирисмайл (Seyyedalibabaei Mirhadi Miresmaeil)

 

Қарақалпақстан Республикасы (Өзбекстан)

  1. Юлдашев Уткир Давлатбой угли
  2. Даулетбаев Бердимурат Марат улы
  3. Кыдырниязова Ширингуль Ахмедовна
  4. Кайпова Айзада Нзаматдин кизи

 

Қырғызстан Республикасы

  1. Базарбаев Оловудин Мансур Дилмуроджонович
  1. Гапар уулу Мунарбек
  2. Юсупов Рустамжон Бахтиёржонович
  3. Мамадамин уулу Төрөбек
  4. Жанаев Шабдан Жолдошбекович
  5. Абдымомунов Автандил Бактыбекович
  6. Калыков Илим Туратбекович
  7. Бакытова Мээрим Бакытовна
  8. Таалайбек кызы Жылдыз
  9. Джалалова Марьяна Равшановна
  10. Нуралиева Мамагул Пазилидиновна
  11. Закиров Шохрух Нематуллаевич
  12. Абдилилаев Нодирбек Абдилилаевич
  13. Джалалова Сабина Ахматовна
  14. Топиволдиев Юнусжон Шарифжонович
  15. Oктябрьев Анарбек Кубатбекович
  16. Абытова Гулзада Данияровна
  17. Хаштарапов Хикматбек Акбаржонович
  18. Алиякпаров Төрөгелди Доктурбекович
  19. Шарабидинов Тохирбек Гайратбекович
  20. Нурдинали кызы Гулнура
  21. Камалов Жавлонбек Нематжанович
  22. Исламов Аслан Сабурович
  23. Кадыров Аскарбек Ахмадилаевич
  24. Кебекбаева Гулнура
  25. Маматазимова Мадинахон Мойдиновна
  26. Жороев Эрлан Курбаналиевич
  27. Турсунахунов Темирлан Нурланович
  28. Рахатова Керемет Рахатовна
  29. Джакыпбекова Айзирек Урматалиевна
  30. Азизбек кызы Гулзада
  31. Сайитказыев Ниязбек Абдирахимович
  32. Касымов Бексултан Турарбекович
  33. Маматкаримова Акбермет Өмүрбековна
  34. Кемелбеков Кененбай Уланбекович
  35. Бакытов Элеман Бакытович
  36. Сайпидин кызы Сайида
  37. Сыдыкбекова Бактыгүл Сыдыкбековна
  38. Таштанбеков Майрамбек Таштанбекович
  39. Имоналиев Нурмухаммед Чулпонали угли

 

Қытай Халық Республикасы

  1. Мукадас Мехсум (Mukadaisi Maihesumu)

 

Моңғолия Республикасы

  1. Алтай Айдын
  1. Ерболат Айтолхын
  2. Өмирзах Нуржанар
  3. Хасейн Жаннур
  4. Исагул Төленди
  5. Агайн Елик
  6. Минутбай Алманжол
  7. Бахыт Архалык
  8. Баяр Айнур
  9. Дампил Аман
  10. Өркен Жанкелди
  11. Женисбек Жантайлах
  12. Сайлау Омар
  13. Ханат Айдыншалхар
  14. Ерлан Төреби

 

Өзбекстан Республикасы

  1. Комилова Хилола Абдуносир кизи
  1. Саидова Нилуфар Ибодулла кизи
  2. Юсупов Шохрух Шерзод угли
  3. Мирзаев Мирзохид Мухтар угли
  4. Рахманкулов Тимур Назруллаевич
  5. Хакимов Хуршид Муроджон угли
  6. Саломбоев Умиджон Мухитдин угли
  7. Худжамкулов Джамолиддин Абдумаликович
  8. Туйчибоева Гулрух Аваз кизи
  9. Кречун Галина Владиславовна
  10. Кучкаров Иброхим Атхамджон угли
  11. Урманов Отабек Илхамджанович
  12. Халикулова Диана Махмуд кизи
  13. Султонбеков Сиёвуш Баходир угли
  14. Журабоев Носир Максуд угли
  15. Шабанов Тейфур Ахмед угли
  16. Абдирашидова Назокатхон Абдихамид кизи
  17. Билалова Зарина Айдын кизи
  18. Сайфуллаева Турсуной Озод кизи
  19. Жураева Дилноза Хабибулла кизи
  20. Бабакулов Хумоюн Бахтиер угли
  21. Асатуллаев Иззатилла Хикматилла угли
  22. Юнусова Зиёда Хабибулла кизи
  23. Аширбаев Дониер Даврон угли
  24. Тошпулатов Шохрух Собирджон угли
  25. Шарафиддинов Элбек Нодир угли
  26. Алижонов Абдурахмон Тохир угли
  27. Фазаиров Аслан Муса угли
  28. Карасев Дмитрий Михайлович
  29. Сулаймонов Юсуф Шахзода угли
  30. Журабоев Шохрух Улугбек угли
  31. Худойбердиев Улугбек Рахмонберди угли
  32. Сабирова Шохсанам Сахиджановна
  33. Шарафиддинова Клара Нодир кизи
  34. Наджимов Суннат Алишерович
  35. Буронов Бекзод Холмурод угли
  36. Эргашбаев Ахмад-Али Рахмонберди угли
  37. Аллабергенов Дилмурод Шокир угли
  38. Турсунов Суннат Ризаевич
  39. Хамдиева Нилюфер Тельман кизи

 

РФ Башқұртстан

  1. Шагимарданова Алина Ильгизовна
  1. Тулякова Илюза Идрисовна
  2. Адигамова Румия Раилевна

 

РФ Белгород обылысы

  1. Халмирзаева Гульхумор Бахадыровна

 

РФ Вологодск обылысы

  1. Салиева Зияда

 

РФ Дағыстан

  1. Абдусаламов Хабибулла Магомедрашидович
  1. Магомедов Расул Магомедович
  2. Шихаев Авбакар Арсаналиевич
  3. Салаватов Арслан Даниялович
  4. Абушов Магомедкамиль Абушович
  5. Саидов Имран Гайдарович
  6. Хидриев Залбек Магомедшамилович
  7. Ибраинов Марат Заинутдинович
  8. Адиев Гаджи Зауревич
  9. Сунгуров Карим Русланович
  10. Даудов Шахардин Халисович

 

РФ Ингушетия

  1. Хамдиев Фадли Мавлудович
  2. Баязов Фарман Нариманович

 

РФ Кабардин-Балқар

  1. Жолаева Назифа Альбертовна
  2. Абдуллаева Мадина Аниуаровна
  3. Гериев Аслан Рамазанович
  4. Джанукуев Рашид Халимович
  5. Кайчуева Карина Мухтаровна
  6. Улакова Назира Нурбековна
  7. Ульбашева Аиша Тахировна
  8. Этезова Милена Азноровна

 

РФ Қарашай-Черкес

  1. Пашалиев Аббас Анварович

 

РФ Саха (Якутия)

  1. Чыбыкова Эвдокия Степановна
  1. Чолбон Айыллаана Харытыан кыыьа
  2. Горчакова Анна Альбертовна
  3. Юмшанова Анна Юрьевна
  4. Семенов Артур Ньургустанович

 

РФ Солтүстік Осетия — Алания

  1. Амриев Тамал Азизович

 

РФ Ставрополь аймағы

  1. Мутаирова Асият Фаизбековна
  1. Кельдимуратов Дауд Анварбиевич
  2. Колдасова Зарема Мавлимбердиевна

 

РФ Тыва

  1. Кончук Анай-Хаак Эресовна
  1. Монгуш Виктория Эресовна
  2. Чульдум Демир-оол Романович
  3. Куулар Санчай Аяк-Хээевич
  4. Душун-оол Юляна Саятовна

 

РФ Шешенстан

  1. Таштемирова Аминат Лемиевна
  1. Муталипов Шахман Анварович
  2. Нохаев Амир Расулович

 

Түркіменстан Республикасы

  1. Акмурадова Бахар Акмурадовна
  1. Тайырова Огултач Рахадовна
  2. Гуллиев Ыхлас Пиргелдиевич
  3. Бабамырадова Айгул
  4. Абдухамидова Дилафруз Абдухамидовна
  5. Ходжакова Гулнар Максадовна
  6. Дурдыгылыджова Аджайып Агадурдыевна
  7. Розиева Айнур Джумагелдиевна
  8. Джумакулиева Гунча Розыкулиевна
  9. Гылыджова Хатыджа Атаджановна
  10. Худайбердиева Акджемал Сейдиевна
  11. Аннагулыев Ораз
  12. Мырадов Бегенч
  13. Овезова Гултач Джумамырадовна
  14. Дурдыев Агахан Батырович
  15. Джумаев Агаджан Ыбрайымович
  16. Бориева Парча Овягулыевна
  17. Усанова Мухаббат Шаполатовна
  18. Пархадова Майса Пархадовна
  19. Агаджанова Шасенем Агаджановна
  20. Ягшымырадов Юсуп Торегелдиевич
  21. Джепбаров Мейлис Хусейинович
  22. Акмурадова Дженнет Акмурадовна
  23. Дымылова Огулшекер Какажановна
  24. Халлекова Новгул Розымырадовна
  25. Хамраева Айна Юнусовна
  26. Азадов Агаджан Азатович
  27. Джумамырадов Максат
  28. Джомардова Огулнур Гурбангелдиевна
  29. Эргешов Мырат Ярашович
  30. Гелдимырадова Аджап
  31. Селимов Максат Нурмырадович
  32. Абдишукурова Ширин Хакбердиевна
  33. Чарыев Мырат
  34. Усанова Бахар Шаполатовна
  35. Аманова Роза Абдрахмановна
  36. Хакбердиева Айнура Хакбердиевна
  37. Бабаев Мукам Гадамгелдиевич
  38. Акмырадов Кервен
  39. Астанагулыев Ораз Аганыязович