VI Республикалық «Ясауи» Олимпиадасы

Хабарландыру!

VI Республикалық «Ясауи» Олимпиадасының I-ші кезеңіне қатысып, II-ші кезеңге өткен барлық Қазақстандық мектеп бітірушілердің тізімі төмендегі кестеде жарияланып отыр.
Олимпиаданың II-ші кезеңі және қорытынды марапаттау рәсімі 2019 жылдың 6-шы сәуірі күні, Түркістан қаласында, Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің базасында өткізілетіндігін хабарлаймыз. Жеңімпаздарға 90 білім гранты тағайындалып отыр.

Қосымша сауалдар бойынша, ұйымдастыру комитетімен байланыс: 8 (72533) 63690, Кәсіби бағдар және маркетинг бөлімі

«Қазақ тілі» пәнінен

1 Мейірхан Дильнура
2 Нажмиденов Нуртилеу
3 Шалтенова Жұлдыз
4 Хуан Батырбек
5 Бахтиярова Аяжан
6 Тауекел Аяулым
7 Нұрлыбекқызы Аида
8 Көзайдар Мереке
9 Арзенов Қажымухан
10 Ахылбек Сара

«Қазақ әдебиеті» пәнінен

1 Шерметов Шукурулло
2 Емберген Сәния
3 Ерубай Арайлым
4 Жалиева Аяжан
5 Жолдас Айдана
6 Кемелбек Гүлжанат
7 Ташполатова Юлдуз
8 Алпысбай Әлия
9 Базарова Ұлболсын
10 Бейсенбекова Фариза

«Орыс тілі» пәнінен

1 Саршина Диана
2 Наятова Аида
3 Нуртуган Баян
4 Уксимбаева Лаура
5 Набиханова Дана
6 Абуталипова Ақбота
7 Түгелбаева Перизат
8 Бордоненко Алина
9 Абдуллаева Махинур
10 Бигалиева Аружан

«Орыс әдебиеті» пәнінен

1 Байжанова Алия
2 Бахтиярова Диана
3 Дүйсенбайқызы Зарина
4 Курбанова Камажай
5 Абдуллаева Хуринсо

«Ағылшын тілі» пәнінен

1 Нуртаева Ақерке
2 Икласова Зарема
3 Қарсыбай Ақторғын
4 Даупбаева Айганым
5 Еділбаева Мадина
6 Магзыумова Азалия
7 Мейрамбек Құралай
8 Бектанов Айтуар
9 Берден Мадина
10 Әділхан Жанерке
11 Мұхаметқали Гүлгүл
12 Жетпісбай Алишер
13 Қабылбек Бекарыс
14 Умирбекова Камилла
15 Шайкемелова Жулдыз
16 Абытова Жулдыз
17 Аскарова Бота
18 Байділда Жанбота
19 Бауржанқызы Айгүл
20 Пернеева Дана
21 Икласова Зарема
22 Камалбекова Умида
23 Куттымурат Назерке
24 Мирзалиев Хилват
25 Октябрь Айгерим
26 Бейбитова Гульжихан
27 Қасымжан Әйгерім
28 Тыныштықова Аружан
29 Серікбаева Асылзат
30 Секенова Томирис

«Қазақстан тарихы» пәнінен

1 Қауымбай Сымбат
2 Ғалымжанқызы Асылайым
3 Барат Бекзат
4 Насирдинова Меруерт
5 Салгарина Диана
6 Саятұлы Жарқын
7 Әлібек Берікбол
8 Әсет Дина
9 Жамал Саян
10 Жуасбаев Темірлан
11 Арғынбаева Айзада
12 Бердібекова Адина
13 Жумабекова Жанерке
14 Зейнуллова Айгерім
15 Маханбетәлі Нұрайым

«Дүниежүзі тарихы» пәнінен

1 Акылова Кристина
2 Артыков Абдувахид
3 Асенбаева Диана
4 Бурханов Сұлтанхан
5 Мұратбек Айдын
6 Мықтыбекұлы Ермуханбет
7 Нұрполат Райхана
8 Муса Нұрдаулет
9 Тұрсынбек Алпамыс
10 Амангелді Алишер
11 Бақытова Айкөркем
12 Алпамыс Тұрсынбек
13 Байсан Баймаxан
14 Ақмағанбетова Әмина
15 Сексенбай Айбол
16 Аманкелді Тоқтарбек
17 Оспан Нұрдәулет
18 Қуандыр Әкежан
19 Таджиханов Ислам
20 Төлбасы Айбек

«Геграфия» пәнінен

1 Пернебаева Арайлым
2 Құрманәлі Ақерке
3 Адал Құндыз
4 Амангелді Мәдина
5 Байбала Даулетхан
6 Пернеханов Сапархан
7 Залов Азизбек
8 Жаңабай Нұрайлым
9 Қалатаев Ерболат
10 Адал Құндыз
11 Құрмангалиева Диана
12 Қырқынбекова Томирис
13 Сағындықова Айзат
14 Бердібекова Айзат
15 Асланова Томирис
16 Абдикаримова Аяжан
17 Кахар Нурила
18 Серікболатқызы Айша
19 Иляс Оналбай
20 Қасымбек Қасымжан
21 Қожабергенова Нұрия
22 Мырзабай Қалида
23 Ақсерік Аружан
24 Баиязитова Ұлдана
25 Сабыр Нұрислам
26 Сатыпалды Нурай
27 Әбіләзімова Айдана
28 Әмірхан Балнұр
29 Жанболат Гүлсая
30 Қалжан Бақберген

«Биология» пәнінен

1 Бахтыбай Жансая
2 Мансур Руслан
3 Райымбаева Гүлжанат
4 Балқыбекова Айжан
5 Абдуллаева Зарина
6 Баймуратова Нурсулу
7 Бахытжан Сымбат
8 Марат Аружан
9 Махмуд Назерке
10 Адилбаева Карина
11 Беркинбаева Шамшия
12 Бисенбаева Аружан
13 Қанат Гауһар
14 Ғазизова Зарина
15 Тілеген Меруерт
16 Бирназарова Риза
17 Тағайхан Диана
18 Абдикахорова Перизат
19 Әшімхан Ақерке
20 Хадан Айнур
21 Айтметова Шырын
22 Райымбаева Гүлжанат
23 Турметова Махинур
24 Абдрахманова Гүлайым
25 Мирашова Ұлмекен
26 Избасканова Айгерим
27 Мырзағали Меруерт
28 Орынбасар Әсел
29 Абдрахманова Гүлайым
30 Гильванова Альсия
31 Ерсұлтанова Заида
32 Шамгонова Перизат
33 Орынбай Ләззат
34 Тнеева Айгерим
35 Тулепбергенова Аружан
36 Садыкова Камила
37 Сәрсенбай Назерке
38 Аканаева Айдана
39 Тұрғанбекова Аружан
40 Жұмағұлова Асылай

«Химия» пәнінен

1 Орынбасар Амандық
2 Құлмағамбет Ақбаян
3 Абдуллах Умида
4 Абухан Ақжол
5 Рахман Аружан
6 Әбдіқадірова Назерке
7 Қаланова Угилай
8 Қошқарова Гүлрұх
9 Маратова Маратова
10 Жұбанова Айбаршын
11 Хасан Сымбат
12 Тынарбай Набира
13 Ақын Али
14 Джунусбеков Әнуар
15 Каиргельдинов Ахат
16 Маратова Аяулым
17 Сабырғалиева Дариға
18 Абызова Ләйлә
19 Шайхидинова Оразкул
20 Оспан Сейітқожа
21 Султанова Салтанат
22 Талимонюк Офелия
23 Билалова Лазокат
24 Меңдешова Анар
25 Саткожаева Эльмира
26 Дюсебаева Тамирис
27 Ержанова Айдана
28 Жасұзақ Диана
29 Мұратов Әлинұр
30 Паччаханов Максут

«Математика» пәнінен

1 Сайрам Нұргүл
2 Досимбекұлы Мағжан
3 Зиаудин Даулет
4 Төлегенқызы Нұршат
5 Нұғманұлы Ерасыл
6 Өтеубекова Ажар
7 Азанбаев Жаннұр
8 Ускенбаева Адина
9 Сакиева Нұрсаулеш
10 Қанаділ Шадиярхан
11 Әділбеков Айдын
12 Қарабалин Дәулет
13 Нұралы Айсәуле
14 Гурьянов Артём
15 Рамазанова Айдана
16 Айткалиева Насип
17 Кабасова Амина
18 Керейбай Олжас
19 Қаражанова Аида
20 Қалыбек Иманғали

«Информатика» пәнінен

1 Аппазов Олжас
2 Қойбағар Алшын
3 Мырзахан Рахат
4 Тәліп Ерсұлтан
5 Васильев Руслан
6 Төретай Нұрсұлтан
7 Өмірзақов Диас
8 Молдаханова Әйгерім
9 Артемов Анвар
10 Мәуленов Аллажар
11 Жұбатқанов Санжар
12 Қалиева Арайлым
13 Абуталибов Санжар
14 Қойшығарин Нұржан
15 Жанарбек Орал

«Физика» пәнінен

1 Пернебай Сәкен
2 Қалым Бекзат
3 Мухаммедова Зарнигора
4 Есенәлі Ерболат
5 Ескелдіқызы Назерке
6 Садуакасова Замира
7 Аманжолова Арайлым
8 Мейірханов Нұрбек
9 Мұратxанова Әсел
10 Аманжолова Арайлым
11 Болатбекқызы Ботагөз
12 Садихова Дария
13 Әбішәй Перизат
14 Бағыт Арман
15 Құлтөреева Ақтоты
16 Исламбек Дәулет
17 Ермағанбет Нұрмұхамед
18 Оразбекова Айзере
19 Орысбек Ақжол
20 Әділқасова Мәдина
21 Оразбекова Айзере
22 Ерсайынова Алтынгүл
23 Рамазан Нұрдос
24 Аманов Әділет
25 Даулетова Елизат

Ғылыми жобалар  бойынша ғылыми 2-ші турға өткен қатысушылар

«Қазақ тілі» пәнінен

1 Қожагелді Алтынгүл
2 Нұржан Нұрай
3 Қайпқалиева Динара

«Қазақ әдебиеті» пәнінен

1 Киікбаева Асылзада
2 Әміреқұл Аружан
3 Құсайын Касира
4 Үсенова Көркем
5 Бақыт Жанель

«Ағылшын тілі» пәнінен

1 Мирзалиев Хилват
2 Камардинова Асемай
3 Рустемова Насима
4 Жаңабергенов Мағзум
5 Азберген а Аружан

«Қазақстан тарихы» пәнінен

1 Шахмардан Ақнұр
2 Абдыкенов Ансар
3 Пшенбаева Дана
4 Құраған Райгүл
5 Досанова Камеля

«Геграфия» пәнінен

1 Жеписбаева  Асемгул
2 Жанболат Гүлсая
3 Айтуар Әсел
4 Расилхан Бекзат
5 Артукова Гуллола Сабиржановна

«Биология» пәнінен

1 Зуфаров Файми
2 Сайдмурадова Нилуфар
3 Садуақас Жанерке Жумагалиқызы
4 Қылышбекова Аружан Дәулетқызы
5 Құдайбергенова Ақмарал

«Дүниежүзі тарихы» пәнінен

1 Саламат Эленора
2 Әбеновa Қуаныш
3 Фазылова Салтанат
4 Камалбекова Умида
5 Дауылбаев Бағдаулет Нұрлыұлы

«Химия» пәнінен

1 Ақын Али Нұрайұлы
2 Ибраимова Алиса
3 Саинова Камила
4 Берлібек Мадина Үрстемқызы

«Математика» пәнінен

1 Данебек Құрмет
2 Саматова  Назерке
3 Калибекова Ару
4 Балықбаев Дамир
5 Дүйсембек Азамат

«Информатика» пәнінен

1 Матай Нұр
2 Кан Арсений
3 Алиева Диана
4 Костенников Данил

«Физика» пәнінен

1 Жамалханова Айгүл
2 Маманова Мөлдір
3 Каримбаев Алмат
4 Турланов Айдар
/* --- Frontend STM Importer --- */