Миссия және көрініс

Миссия және Көрініс

Миссия: жалпы білім беретін мектептің дене шынықтыру пәнінің  оқытушы-ұйымдастырушысын қоғамға қамтамасыз ету. Кəсіптік  білім  беру  ұйымдарының дене шынықтыру мұғалімі және көшбасшы менеджерін дайындау.

Көрініс:

• «Дене шынықтыру» білім беру бағдарламасы бойынша білім бакалавры өзінің кәсіби қызметін білім беру саласында атқарады;
  • жалпы  білім  беретін  мектептер,  техникалық  жəне кəсіптік білім беретін оқу орындарында жұмыс жасайды;
  • білім басқармаларында (департаменттері) жұмыс атқарады;
  • білім беру бағдарламалары бойынша дуалды оқытуға біртіндеп көшу, студенттерге жұмысқа орналасуға көмек көрсету;
  • оқушылар мен студенттердің олимпиадаларын, конкурстарын, ғылыми жобаларын тұрақты өткізу арқылы талантты студенттерді қабылдау; Университетте оқу үшін шетелдік студенттерді тарту, мәдени әртүрлілік пен көшбасшы менеджерлерді қоғамға ұсыну.