Жетістіктер

2021, 2023 жылдары  Қазақстанның жоғары оқу орындарының студенттер универсиадасында барлық спорт түрлерінің қорытындысы бойынша біздің университет жалпы командалық есеп бойынша жүлделі ІІ-ші орынды иеленді.

Қазақстанда 130–дан аса жоғары оқу орындары  бар екенін ескерсек, бұл өте жоғары нәтиже.

Академиялық ұтқырлық бойынша дәріс беру, тәжірибе алмасу үшін Өзбекістан Республикасы Ажинияз  атындағы Нүкіс мемлекеттік педагогикалық институтына кафедра профессоры Е.Е.Сейдахметов дәріс беріп қайтты. Сонымен қатар Ташкент мемлекеттік стоматология институтында «Обшественное здоровье управление здравоохранением и физическая культура» по предмету физическая культура и спорта тақырыбында кафедра аға оқытушысы Б.Ахмедов тәжірибе алмасып қайтты.