10k+

Білімгер

Тұрақты даму ғылыми-зерттеу орталығы

Тұрақты дамудың ғылыми-зерттеу орталығы (ТДҒЗО) – университетіміздің даму мақсаттарына сәйкес ерекшеленетін бөлімше. Орталық тұрақты даму саласындағы жаңашыл зерттеулерге баса назар аударады. Оның миссиясы тұрақтылық қағидаттарын нығайту және ғылыми зерттеулер мен жобалар арқылы қоғамға практикалық шешімдерді ұсыну болып табылады. Қожа Ахмет Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті Тұрақты даму ғылыми-зерттеу орталығы ғылыми зерттеулер мен жобалар арқылы тұрақты даму мақсаттарын басым мәселе ретінде қарастыру арқылы білім өндіру және әлеуметтік трансформацияны қолдауға бағытталған. Орталық мультидисциплинарлық тәсілді қолдана отырып, экологиялық, экономикалық және әлеуметтік тұрақтылық үшін түпнұсқа және практикалық шешімдерді әзірлеуге бағытталған.

Соңғы хабарландырулар

Хабарландырулар