10k+

Студент

Научно-исследовательский институт Археологии

О нас

мәдени-тарихи мұраның түрін, санын анықтау, олардың сақталу дәрежесін анықтау, осы аймақтарда археологиялық қазба жұмыстарын жүргізу және даму және күйреу кезеңдерін анықтау, көне және ортағасырлық ескерткіштердің байланысын, олардың тарихи өзара байланысын анықтау; ескерткіштердің компьютерлік деректер базасын құру; ашық, зерттелген ескерткіштер негізінде ашық аспан астындағы мұражайлар құрудың алғы шарттарын жасау. Еуразия даласында қалыптасып, әлемдік өркениеттің дамуына сүбелі үлес қосқан Түркі өркениетінің мыңдаған жылдық тарихы бар. Түркі өркениетінің шығу тегін, қалыптасқан уақытын, даму кезендерін анықтап, тұркі халықтарының біртұтас тарихы болғандығын ашып көрсету болып отыр. Түркі өркениетінің тұтас тарихын айғақтайтын археологиялық ескерткіштердің барлық түрлеріне ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу болып табылады.

Последние объявления