Аты-жөні Бөлімі/қызметі Қалалық телефон Ішкі тел. Бөлімі
Әбдібеков Уалихан Сейділдаұлы Университет президенті
Баубек Алия Малібекқызы Референт Ф. 6-38-49 1087 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Кекілбекова Ақзат Даулетиярқызы Хатшы 6-38-48 1005 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Ахметов Тимур Мирболатұлы Президент көмекшісі 6-36-19 1086 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Нақыпов Балғабай Исақұлұлы Президент кеңесшісі 3-21-01 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Мехмет Куталмыш 1-вице президент (Ректор өкілі) 6-36-01 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Зұлпыхарова Динара Ақылбекқызы 1-вице президент көмекшісі 6-36-01 1064 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Диметова Нодыра Усербайқызы Референт 6-36-05 1064 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Мұхаммеджанов Бақытжан Қалжанұлы Ұйымдастыру және әлеуметтік-мәдени істер жөніндегі вице-президент 6-36-06 1067 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
 Жұмадуллаева Гүлнұр Әмірханқызы Хатшы 1069 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Ажиханов Нұрлан Тобаханұлы Оқу-әдістемелік ісі жөніндегі вице-президент 3-35-77 1078 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Сафарова Манижа Махмадсалимовна Хатшы 1074 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Раимбердиев Талжан Пердешұлы Ғылыми және инновациялық істер жөніндегі вице-президент 6-36-07 1062 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Әліпхан Гүлназ Мақсатқызы Хатшы 1055 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Молдалиев Ықылас Сүйіндікұлы    Халықаралық қатынастар және медицина саласы бойынша вице-президент 6-35-11 1116 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Арыстанова Магуар Нұрланжанқызы Хатшы Ф. 6-35-11 1131 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Мұстафа Эрен Даму жане инвестиция жөніндегі вице-президент Ф. 6-37-26 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Жұматаева Мадина Наятұллақызы Вице-президент көмекшісі 6-37-26 1071 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Батырбекова Ұлжалғас Абибуллақызы Хатшы  6-36-30 1028 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Батырбаев Нурлан Мұхтарұлы Өндірістік-шаруашылық ісі жөніндегі вице-президент 6-36-08 1090 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Салыбекова Ұлпан Нұртайқызы Хатшы 1990 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Ерназаров Ғалымжан Бақытжанұлы Әкімшілік басқару департамент директоры      6-36-23 1771 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Садыбеков АсхатКеңесұлы Баспа сөз хатшысы және PRмедиа орталығының жетекшісі 6-38-13 1020 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
Өкілетті кеңес 1081 ҰЙЫМДАСТЫРУ ҚҰРЫЛЫМЫ
 Каримова Асем Сатылғанқызы Басқарма бастығы 6-38-44 1129 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Сейдуллаева Саламат Абибуллақызы Кадр  секторының аға инспекторы 1093 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Қуатова Бибімариям Асенқызы  инспектор 6-37-19 1094 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Сыздықова Жанар Сұлтанбекқызы  инспектор 1092 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Кукенова Нағима Балтабайқызы  инспектор 1184 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Тубеков Қуандық Жақыпұлы  инспектор 1093 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Ламашарипова Алия Мұратқызы Кеңсе меңгерушісі Ф. 6-37-45 1142 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Абдулаева Қарлығаш    инспектор     1142 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Кенжалиева Назым Тұрлыбайқызы  инспектор 1142 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Қорғанбаева Гүлмира Қонысқызы     инспекторы 1555 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Керімбеков Жандос Сулайманович  инспектор 1555 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Алдабергенов Данияр Серікұлы Құжат сақтау және мұрағат бөлімі басшысы ф3-14-33 1076 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Бекболатова Найла Зиядинқызы Архивариус 1342 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Нарикбаева Айсұлу Тіркеуші 1340 ӘКІМШІЛІК – КАДР БАСҚАРМАСЫ
Ешметова Нагима Бауыржанкызы Бас бухгалтер 6-36-03 1152 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Айболова Жанат Курбантайкызы Төлем есебі мен іс сапар жөніндегі бухгалтер  77016065217 1324 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Ала Хусейн Бас бухгалтер орынбасары (Туркия тарапынан)  77014969891 1079 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Анарбаева Орынгул Шәмірбекқызы Төлем есебі және материалдық бухгалтер. Қазақстан тарапы  77014601719 1164 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Абдирова Балжан  Сайлауқызы Стипендия жөнінде есеп айырысу бухгалтері 77016841187 1161 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Қалматаева Ақмарал Смайловна Материялдық және іс-сапар жөніндегі бухгалтер  77015525118 1011 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Ибраева Жанна Исеевна Коммерциялық оқу ақы есебінің бухгалтері  77755252667 1967 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Нұржанова Ақерке Алдабергенқызы Жетекші бухгалтер  77024651271 1325 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Тілеубергенова Гулбақыт Құрманбекқызы Салык есебінің бухгалтері 1325 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Бейсенбаева Күлайхан Керімбекқызы Материялдық бухгалтер  77754804264 1159 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Сапақова Тынымкүл Нұрмаханбетқызы Жетекші бухгалтер  77013218014 1158 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Ермағанбетов Орынбасар Бақытәліұлы Экономист  77085266371 1155 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Нарбеков Болат Қарабекұлы Материалдық бухгалтер ҚР  77013399584 1162 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Жаурова Ақторғын Еңбек ақы есептеу бухгалтері  77785074200 1160 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Бейсенбаева Ақерке Амзехановна Еңбек ақы есептеу бухгалтері 1160 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Жанатбеков Нұрсұлтан Материалдық бухгалтер ТР 77014776565 1167 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Жүнісова Гүлімай Бекзатовна Материалдық бухгалтер. Туркия тарапы  77022910404 1779 ҚАРЖЫ  ДЕПАРТАМЕНТІ
Абдуллаева Жамиля Монтайқызы Бас бухгалтер орынбасары 77011005240 1177 Экономикалық жоспарлау департаменті
Қыдырбаева Алтын Оралбекқызы Бас экономист  77028431602 1169 Экономикалық жоспарлау департаменті
Төребай Қайрат  Жосалыұлы Жетекші материалдық бухгалтер 77026422250 1163 Экономикалық жоспарлау департаменті
Құлжанова Хадиша Жаппарқызы Экономист  77017497194 1155 Экономикалық жоспарлау департаменті
Қойкенова Рыс Тенлікқызы Салық есебінің бухгалтері  77016134698 1011 Экономикалық жоспарлау департаменті
Рысбергенова Күнсұлу Мемлекеттік сатып алу бойынша экономист 1335 Экономикалық жоспарлау департаменті
Дарибаев Жанәлі Еркінбекұлы Басқарма бастығы 1297 Аккредитация, рейтинг және сапа басқармасы
Сунакбаева Диляра Кахаровна Сектор меңгерушісі Ф. 6-36-96 1021 Аккредитация, рейтинг және сапа басқармасы
Көшербаев Талғат Тұрсынбайұлы Сектор меңгерушісі 1021 Аккредитация, рейтинг және сапа басқармасы
Байсейтова Акнур Абдихалыковна Сектор меңгерушісі 1021 Аккредитация, рейтинг және сапа басқармасы
Бакирова Акмарал Алиайдаровна Жетекші маман 1295 Аккредитация, рейтинг және сапа басқармасы
Кенжалиев Алтынбек Тұрлыбиұлы Кәсіподақ төрағасы 6-36-44

3-10-11

1234 КӘСІПОДАҚ
Искакова Маржан Жиенбайкызы Есепші 1234 КӘСІПОДАҚ
Әбсеметов Ахметжан Әбсадықұлы Бөлім бастығы 6-36-18 1172 Құқықтық және экономикалық қадағалау басқармасы
Парманқұлов Азамат Рашұлы Жетекші заңгер 6-36-75 1136 Құқықтық және экономикалық қадағалау басқармасы
Жұмабеков Бекжан Бауржанұлы Заңгер 1191 Құқықтық және экономикалық қадағалау басқармасы
Есенкулов Ғалымжан Захирұлы Заңгер 1191 Құқықтық және экономикалық қадағалау басқармасы
Баймағанбетова Жанар Аліпбекқызы Заңгер 1136 Құқықтық және экономикалық қадағалау басқармасы
   Кулекеев Нұржан Кенесұлы Экономикалық қадағалау бөлім 1191 Құқықтық және экономикалық қадағалау басқармасы
       Мусаева Мадина Экономикалық қадағалау инспекторы 1191 Құқықтық және экономикалық қадағалау басқармасы
Ашимов Рустам Жорашұлы Орталық бастығы 1045 АУДАРМА орталығы
Бескемпирова Айгул аудармашы 1047 АУДАРМА орталығы
Сапарбаев Төлеген Амантайұлы Аудармашы(түрік,қазақ тіл.) 1047 АУДАРМА орталығы
Байжанов Алибек Аудармашы 1047 АУДАРМА орталығы
Иманкулова Несибели аудармашы 1047 АУДАРМА орталығы
Жанабаев Марат аудармашы 1047 АУДАРМА орталығы
Айтметов Азиз Азимжанович Аудармашы(түрік,қазақ,орыс тіл.) 1047 АУДАРМА орталығы
Омарова Сәуле Мырзаханқызы Аудармашы(ағылшын тіл.) 1047 АУДАРМА орталығы
Бостанова Ардақ Мұратқызы Тіркеуші офисі басшысы 1104 Тіркеуші офисі
Ильяс Эрпай Директор орынбасары 6-36-28 1137 Академиялық  мәселелер бойынша департаменті
Мирзахметов Мұрат Мекемтасұлы Директор орынбасары 6-36-15 1117 Академиялық  мәселелер бойынша департаменті
Исаева Жазира Исақызы Әдістемелік бөлім басшысы  1109 Әдістемелік бөлім
Абдурахманова Райхан Абдушамақызы Жетекші әдіскер 1017 Әдістемелік бөлім
Тайтенова Жанат Қалдаранқызы Жетекші әдіскер 1017 Әдістемелік бөлім
Алтынқожаева Гүлбану Мәмедәліқызы Жетекші әдіскер 1017 Әдістемелік бөлім
Шалтаева Меруерт Жетекші әдіскер 1048 Әдістемелік бөлім
Примкулова Гаухар Оқу-әдістемелік кеңес хатшысы 1048 Әдістемелік бөлім
Дадажанов Фурхат Абдужаппаров Бөлім бастығы 6-37-71 1250 Академиялық ұтқырлық бөлімі
Тәжібаева Салтанат Асқарқызы Жетекші маман 1717 Академиялық ұтқырлық бөлімі
Нурсейтова Анар Еркінқызы Жетекші маман 1717 Академиялық ұтқырлық бөлімі
Қарашбаева Клара Тілеуовна Маман 1717 Академиялық ұтқырлық бөлімі
Абишова Замира Бахтияровна Маман 1616 Академиялық ұтқырлық бөлімі
Күздікбаева Нұргүл Диспетчер 1246 Диспетчерлер қызметі бөлімі
Былантиева Гулмира Құдайбергенқызы Диспетчер 1254 Диспетчерлер қызметі бөлімі
Қайыпова Арайлым Әділбекқызы Диспетчер 1254 Диспетчерлер қызметі бөлімі
Каюпова Ақбота Айдилдақызы Диспетчер 1254 Диспетчерлер қызметі бөлімі
Жумабек Ұлболсын Әбілқызы Диспетчер 1253 Диспетчерлер қызметі бөлімі
Тагаева Ж.ұлдыз Қуандыққызы Диспетчер 1253 Диспетчерлер қызметі бөлімі
Елмуратова Лаззат Нышанбаевна Диспетчер 1246 Диспетчерлер қызметі бөлімі
Жумжаева Гүльнара Құралбекқызы Оқу-әдістемелік орталық басшысы 6-35-52 12-51 Оқу-әдістемелік орталық
Асанова Айгүл Шакеровна Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімінің әдіскері 1281 Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
Тлеубергенова Жанар Аскаровна Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімінің әдіскері 1042 Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
Косжанова Улбосын Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімінің әдіскері 1281 Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
Ибрагимова Лаура Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімінің басшысы 1281 Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
Арыстанбаева Алия Турганбаевна Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімінің әдіскері 1042 Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
Еркибаева Гульфайруз Гинаятовна Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімінің жетекші маманы Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
Балтенова Айнұр Рахымжанқызы Маман 6-36-42 1182 Студенттік бөлім
Баетов Ерназар Көпжасарұлы Маман 6-36-42 1182 Студенттік бөлім
Коштаев Кенишбек Маман 1182 Студенттік бөлім
Мухиддинова Салима Муратбекқызы Бөлім басшысы 1551 Жұмысқа орналастыру орталығы
Шахатова Шолпан Маман 1065 Жұмысқа орналастыру орталығы
Рахматуллаева Гүлнар Бегларбекқызы Маман 1065 Жұмысқа орналастыру орталығы
Жаздыкбаева Тоты Амиркуловна Маман 1065 Жұмысқа орналастыру орталығы
Абдибеков Арман Сапарбекович Маман 1065 Жұмысқа орналастыру орталығы
Кадырова Назим Азимбаевна Маман 1065 Жұмысқа орналастыру орталығы
Темірбеков Марат Алишерович Бөлім басшысы 6-36-90 139 Касіби бағдар бөлімі
Алайдар Ақәділ Абдушахманұлы Маман Касіби бағдар бөлімі
Төреқұлов Ұлдарай Батырбекқызы Маман Касіби бағдар бөлімі
Мендыбаев Ермек Серикович Директор 6-37-51 1060 Қашықтықтан оқыту орталығы
Сопбеков Нурлан Жандарбекович Ақпараттық-техникалық сектор меңгерушісі Қашықтықтан оқыту орталығы
Ниятова Асуль Есенбековна Оқу үдерісінің басқару сектор меңгерушісі 1330 Қашықтықтан оқыту орталығы
Мусирепова Индира Алдабергеновна Мультемедиа лаборатория менгерушісі 1131 Қашықтықтан оқыту орталығы
Бегманова Жансая Қашықтықтан оқыту орталығы жетекші маманы 1330 Қашықтықтан оқыту орталығы
Марасулов Усен Абдурахимович Қашықтықтан оқыту  орталығы жетекші маманы Қашықтықтан оқыту орталығы
Хайбулла Абай Қашықтықтан оқыту орталығы маманы 1131 Қашықтықтан оқыту орталығы
Джаппарова Раушан Турганалиевна Мониторинг және бақылау орталығының жетекші маманы 1050 Мониторинг және бақылау орталығы
Тойчибекова Газиза Батихановна Мониторинг және бақылау орталығының жетекші маманы 1979 Мониторинг және бақылау орталығы
Абекова Людмила Жарылкасиновна Мониторинг және бақылау орталығының жетекші маманы 1046 Мониторинг және бақылау орталығы
Кенжетаева Салтанат Абдумауленовна Мониторинг және бақылау орталығының жетекші маманы 1973 Мониторинг және бақылау орталығы
Койшыгулова Диляра Жетписбаевна Жүктеме есептеу сектор маманы 1789 Тіркеуші офисі
Тасболатова Гүлнар Қанайқызы Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімінің жетекші маманы 1042 Оқу үдерісін ұйымдастыру бөлімі
Аширбек Гулмира Булатовна  Тіркеуші  1089 Тіркеуші офисі
Баймұратова Фариза  Тіркеуші 1341 Тіркеуші офисі
Мырзаханов Жомарт Қалдыханұлы  Тіркеуші  1330 Тіркеуші офисі
Курбаниязов Абылгазы Коптлеуович Директор 197 Үздіксіз білім беру институты
Алиева Мадина
Алпысбаевна
Үздіксіз біліктілік институт жетекші маманы 197 Үздіксіз білім беру институты
Мұрат Аманжол Үздіксіз біліктілік маманы 197 Үздіксіз білім беру институты
Бегманов Абзал
Ермаганбетович
Үздіксіз біліктілік маманы 197 Үздіксіз білім беру институты
Жетібаев Көпжасар Мұстафаұлы Директоры 6-35-52 1052 Жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру институты
Адиева Пакизат Минаваровна Докторантура секторының меңгерушісі 1048 Жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру институты
Әбдімүталіп Нұрлыбек Әбдімүталіпұлы Жаратылыстану факультетінің декан орынбасары 1031 Жаратылыстану факультеті
Сапаева Макпал Канжановна Маман 1048 Жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру институты
Жусипова Нұрсулу Алмасбековна Маман 1516 Жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру институты
Балтабаева Алена Юлдашқызы Директор 6-36-29 1041 Ғылым және инновация департаменті
Келесбаев Динмухамед Нурмаханбетович Әлеуметтік ғылымдар факультетінің Оқу ісі жөніндегі декан орынбасарымын  1115 Әлеуметтік ғылымдар факультетінің
Туреханова Гульнара Заировна Ғылым бөлімінің бас маманы Ғылым және инновация департаменті
Сеиткулова Жанар Амалбаевна маман 6-36-29 1041 Ғылым және инновация департаменті
Тогизбаев Даулет Азилханович Директор 1974 Халықаралық ғылыми жобаларды ұйымдастыру орталығы
Сайфунов Бауыржан Насырдинұлы Маман 1974 Халықаралық ғылыми жобаларды ұйымдастыру орталығы
Исмайлов Арман Сансызбаевич Маман Халықаралық ғылыми жобаларды ұйымдастыру орталығы
Тұртабаев Сәрсенбек Қойшыбайұлы Жаратылыстану ҒЗИ директоры 6-36-04 1143 Жаратылыстану ғылыми-зерттеу институты
Ерназарова Салтанат Бақытжанқызы Директор орынбасары 1989 Жаратылыстану ғылыми-зерттеу институты
Әбдікәрім Құндызай Әбдірахманқызы Хатшы 1444 Жаратылыстану ғылыми-зерттеу институты
Жумабаев Уалихан Агабекович Директор 8-12-415 Медицина ғылыми-зерттеу институты
Ибадуллаева Фарида Ермекбаевна Хатшы 8-12-414 Медицина ғылыми-зерттеу институты
Ергөбек Қ. Директор 3-31-63 136 Түркология ғылыми-зерттеу институты
Әбжет Бақыт Сырымұлы Жетекші ғылыми қызметкер 87053681808 87017413409 Түркология ғылыми-зерттеу институты
Боранбаев Сандыбай Режепұлы Жетекші ғылыми қызметкер  8-702-675-81-87 Түркология ғылыми-зерттеу институты
Керімұлы Ә. Жетекші ғылыми қызметкер Түркология ғылыми-зерттеу институты
Әбушәріп С. Аға ғылыми қызметкер 3-21-67 116 Түркология ғылыми-зерттеу институты
Жандарбек З. Аға ғылыми қызметкер Түркология ғылыми-зерттеу институты
Мамбетов Қ. Аға ғылыми қызметкер 116 Түркология ғылыми-зерттеу институты
Бекжан О. Аға ғылыми қызметкер Түркология ғылыми-зерттеу институты
Досыбаева А. Аға ғылыми қызметкер Түркология ғылыми-зерттеу институты
Сейтхожаева А. Ғылыми қызметкер 3-21-17 Түркология ғылыми-зерттеу институты
Шойбеков Б. Ғылыми қызметкер Түркология ғылыми-зерттеу институты
Еңсегенұлы Т. Ғылыми қызметкер Түркология ғылыми-зерттеу институты
Музаффаров Р. Кіші ғылыми қызметкер 3-21-17 156 Түркология ғылыми-зерттеу институты
Танауова Жұпар Тәжіқұлқызы директор орынбасары 8-747-757-59-42  12-45 Түркология ғылыми-зерттеу институты
Налтаева М. Хатшы. 3-31-63 114 Түркология ғылыми-зерттеу институты
Бекир Д.  Ғалым хатшы Түркология ғылыми-зерттеу институты
Ақбасова Аманкүл Жаханқызы Экология ҒЗИ директоры 6-36-12 1208 Экология ғылыми зерттеу институты
Айымбетова Индира Жетекші ғыл. қызметкер 1287 Экология ғылыми зерттеу институты
Ахметов Нұрлан Әбдірахманұлы Аға.ғыл.қызм 1243 Экология ғылыми зерттеу институты
Жолдасбаев Сәиден Жолдасбайұлы Директор 134 Археология ғылыми зертеу орталығы
Бахтыбаев Мэлс Маратұлы Аға ғылыми қызметкер 139 Археология ғылыми зертеу орталығы
Есентаева Ләззат Кенішбекқызы Департамент директоры Ф.6-36-43 1130 Тәрбие және мәдени-істер департаменті
Айнақожаев Ермек Директор орынбасары 1220 Тәрбие және мәдени-істер департаменті
Ермаханов Бағлан Өмірзақұлы Жастар ұйымы төрағасы 1222 Тәрбие және мәдени-істер департаменті
Темірбаев Бек Алмасбекұлы Инспектор 1232 Тәрбие және мәдени-істер департаменті
Бекаев Алмат Ермаханұлы Маман 1232 Тәрбие және мәдени-істер департаменті
Исаев Нұрбек Маман 1232 Тәрбие және мәдени-істер департаменті
Зияйдинова Гүлсара Зияйдинқызы Директор 6-36-09 1229 МӘДЕНИЕТ орталығы
Рахматуллаева Диля Беклабекқызы Хатшы 6-36-26 1233 МӘДЕНИЕТ орталығы
Досболов Ж. Директор орынбасары 1207 МӘДЕНИЕТ орталығы
Қалабаева Айшат Дефиле жетекші 1231 МӘДЕНИЕТ орталығы
Операторлар 1225 МӘДЕНИЕТ орталығы
Еден жуушылар 1247 МӘДЕНИЕТ орталығы
Вахта 1197 МӘДЕНИЕТ орталығы
Ботақараев Әлімбай Түгелбайұлы Директор 6-36-94 1224 ПРОДЮСЕРЛІК  орталық
Досболов Жанболат КВН, эстрада үйірмесінің жетекшісі 1207 ПРОДЮСЕРЛІК  орталық
Назаров Нұрсұлтан Ән өңдеуші 1227 ПРОДЮСЕРЛІК  орталық
Абильханова Айжан Ұйымдастырушы 1226 ПРОДЮСЕРЛІК  орталық
Әбілдаева Гулжан Елібайқызы Аға редактор  1960 БАСПА РЕДАКЦИЯСЫ
Ахметова Жанар Абдрахманқызы Техникалық редактор 1960 БАСПА РЕДАКЦИЯСЫ
Сәдібеков Асқат Кеңесұлы Баспа сөз хатшысы 6-38-13 1020 PR медиа орталығы
Маманова Гульнара Зулпыхаровна Телерадиоредактор 6-38-13 1020 PR медиа орталығы
Мынбаева Динара Жумагаликызы Журналист 1020 PR медиа орталығы
Назаров Оразали Абдіқадырұлы Фото кино маманы 1228 PR медиа орталығы
Абсеметова Меруерт Абсадыққызы Директор 6-36-10 1219 ОРТАЛЫҚ  КІТАПХАНА
Нысанбаева Алтынай Дәулетқызы Жетекші кітапханашы(жіктеу ж/е сараптау бөлімі) 1206 ОРТАЛЫҚ  КІТАПХАНА
Қарашаев Шекер Төреханқызы Жетекші кітапханашы (оқу залы) 1361 ОРТАЛЫҚ  КІТАПХАНА
Шалабаева Мадина Базилевна №1 Кітапхана филиалы (Қазыбек би ғимараты) 171 ОРТАЛЫҚ  КІТАПХАНА
Женгиз   Аслан   Координатор  (Түркия тарапынан) 1352 ОРТАЛЫҚ  КІТАПХАНА
Ділдабекова Гүлнара Мырзақасымқызы №2Кітапхана(Заң, Тарих-педагогика факультеті) 3-21-67 166 ОРТАЛЫҚ  КІТАПХАНА
Жамалбеков Сауранбек Бөлім бастығы 6-36-21 1058   Визалық бөлім
Тұрысбекова Жұлдыз Инспектор 1018   Визалық бөлім
Өтегенов Нұрсұлтан Серікұлы Инспектор 1023   Визалық бөлім
Қалдыбеков Әлжан Ескендірұлы Орталық директоры 6-36-99 1119 Ақпараттық технологиялар орталығының
Мұсабеков Нұрлан Бастық орынбасары 1007 Ақпараттық технологиялар орталығының
Байкенжеев Мұхтар Жүйе инженері 111 Ақпараттық технологиялар орталығының
Бегманов Абзал Назымханұлы Жетекші-инженері 1180 Ақпараттық технологиялар орталығының
Назаров Әліпбек Әмірұлы Инженер-электроншы 1077 Ақпараттық технологиялар орталығының
Саттарханов Назарбай Инженер-электроншы    1077 Ақпараттық технологиялар орталығының
Баймурзаев Боранбек WEB-бағдарламашы 1238 Ақпараттық технологиялар орталығының
Дүйсенбаев Қанат Бағдарламашы 1238 Ақпараттық технологиялар орталығының
Бердісүгүров Асхат Әмзеұлы Инженер-электроншы (заң факультеті) 4-133 Ақпараттық технологиялар орталығының
Бабашев Мырзахмет Жуйе инженері    1180 Ақпараттық технологиялар орталығының
Баймағанбетов Ержан WEB-бағдарламашы 1238 Ақпараттық технологиялар орталығының
Дүйсенбаев Бауыржан Инженер электроншы 1077 Ақпараттық технологиялар орталығының
Егеубаев Әмірбек Бағдарламашы 1238 Ақпараттық технологиялар орталығының
Есентаев Марат WEB-бағдарламашы 1070 Ақпараттық технологиялар орталығының
Қуанышбаев Нұрбек Инженер-электроншы 1111 Ақпараттық технологиялар орталығының
Құдайназаров Бауыржан Комьпютер класс жетекшісі 6-39-07 Ақпараттық технологиялар орталығының
Утебаев Ұлан Бағдарламашы 1238 Ақпараттық технологиялар орталығының
Өмер Селви “ Тұран ”  баспахана бөлім басшысы 8702-773-54-82 1080 БАСПАХАНА
Молдақасым Дүйсен Бастық орынбасары 8701-457-76-94 БАСПАХАНА
Назымханов Ильяс Назымханұлы Бастығы орынбасары 8701-381-70-31 1083 БАСПАХАНА
Абдуллаев Мурат Орынбасарович Бас маман  8771-251-85-01 1083 БАСПАХАНА
Мамуров Бекзат Маратович Дизайнер  8701-406-42-43 БАСПАХАНА
Косжанова Алтынай Маханбеткановна Есепші  8702-769-74-75 БАСПАХАНА
Рахнама Пайзиметова Менеджер 8702-256-95-50 БАСПАХАНА
Жанар Төлегенова Монтаж маманы  8702-773-63-74 БАСПАХАНА
Манат Тайтенова Ксерекс ризограф көбейту аппараты маманы  8701-300-03-73 БАСПАХАНА
Дадажан Каримов Офсет маманы 8701-433-32-80 БАСПАХАНА
Бердәлі Нұрмағанбетов Офсет маман көмекшісі 8771-684-62-74 БАСПАХАНА
Нұрлыбек Байларбеков Буктеу маманы ( фальцовщик) 8701-462-90-73 БАСПАХАНА
Мусали Аминов Мұқаба жасау аппарат маманы (переплетчик) 8775-705-75-77 БАСПАХАНА
Ұлықбек Ергешов Жетекші маман 8707-649-20-34 БАСПАХАНА
Дастан Ахмет Офсет бас маман 8777-105-19-63 БАСПАХАНА
Ғабит Қарадауов Плоттер аппаратының маманы 8775-098-50-20 БАСПАХАНА
Тұңғышбаева Мадина Обылбекқызы Меңгеруші 6-36-95 1063 АИ ДӘРІГЕРЛІК АМБУЛАТОРИЯ
Мед. Пункт (ректорат) 1095 АИ ДӘРІГЕРЛІК АМБУЛАТОРИЯ
Құдайбергенов Серік Балғабайұлы ШИДД-Директоры 1171 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Адырбеков Сейтжан Мырзанович ШИДД бас маманы 1140 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Есекеева Гулнур Саидбатталовна Іс жүргізуші Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Мулкибаев Кален №1Бас оқу ғимаратының коменданты 1122 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Нарсейтов Дуйсенбай №2Филология оку гимараты комендант 181 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Молдалиев Манас №3 Медицина оқу ғимаратының коменданты 1284 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Омаров Казыхан №5-6 оқу ғимарат коменданты 3-35-65 134 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Мұхамеджанов Молдахмет №7 Заң факультетінің коменданты 3-21-67 4-144 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Абдуллаева Гүлфия №8 Тарих фак.оқу ғимарат коменданты 3-21-15 5-132 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
 Абдуллаева Гүлфия №9  Өнер факультетінің оқу ғимарат коменданты 3-21-46 6-127 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Ерімбетов Ғайбулла №1 Ерлер жатақхана коменданты 1214 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
 Смаилова Мира №2 Қыздар жатақхана коменданты 1213 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Қаныбекова Мираш №3 Заң фак.жатақхана коменданты 3-21-69 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Абдрахманова Калдыкул №4 жатақхана коменданты 3-12-28 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Сангылбаева Куралай №5 Жатакхана коменданты 1166 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Сулеймен Жомарт №6 Тұран жанұялық жатақхана комендант 1223 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Сулеймен Жомарт №7 Самал жанұялық жатақхана комендант      4-25-86 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Құттыбаев Жамбыл ЕҚ инженері 1179 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Абдуллаев Асан ЭҚ және  ӨҚ инженері 1168 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Шынтаев Мырзахмет Азаматтық қорғаныс инспекторы 1178 Шаруашылық қызметтері және инфраструктуралық даму департаменті
Досаев Қайрат Директор       6-38-26 1188 Техникалық қызметтер департаменті
Ерденов Әліпбай Подстанция бастығы       6-35-48 1252 Техникалық қызметтер департаменті
Мухтаров Абдурахман Автоколік бөлім бастығы       7-16-56 Техникалық қызметтер департаменті
Төлегенов Жұмабек Қазандықтардың дизель шебері Техникалық қызметтер департаменті
Азимбеков Қайрат Техник байланысшы        6-36-98 1777 Техникалық қызметтер департаменті
Ибадуллаев Малик №1 қазандық шебері 7-16-19 1059 Техникалық қызметтер департаменті
 Ахметов Мұрат №2 қазандық шебері 3-34-26 1059 Техникалық қызметтер департаменті
Саттарханов Карибжан № 3 қазандық шебері 6-36-20 1053 Техникалық қызметтер департаменті
Божбанбаев Ержан №4 қазандық шебері 6-38-16 Техникалық қызметтер департаменті
Сыздықов Қайрат ОСӘҚБ        6-36-32 1205 Техникалық қызметтер департаменті
Жөндеу және күрделі құрылысты бақылау департаменті
Бименов Жұмағали Аязұлы Директор 6-36-92 1431 Жөндеу және күрделі құрылысты бақылау департаменті
Қалмұратов Қабылбек Қалиұлы Жөндеу және күрделі құрылысының департамент директор орынбасары 6-36-16 1149 Жөндеу және күрделі құрылысты бақылау департаменті
Ерденов Ерболат Сұлтанұлы Бас-инженер 1147 Жөндеу және күрделі құрылысты бақылау департаменті
Мамбетаев Бауыржан Жұмабекұлы Инженер-құрылысшы 1147 Жөндеу және күрделі құрылысты бақылау департаменті
Азимбеков Канат Тойшибекович Бас энергетик 1000 Жөндеу және күрделі құрылысты бақылау департаменті
Бас оқу ғимарат электриктер бөлмесі 1004 Жөндеу және күрделі құрылысты бақылау департаменті
Бас оқу ғимарат техник қызметкерлері 1333 Жөндеу және күрделі құрылысты бақылау департаменті
Батырбеков Мақсат Іс-жүргізуші 1025 Жөндеу және күрделі құрылысты бақылау департаменті
Жаңбырбаев Бауыржан Жаңбырбайұлы Сектор меңгерушісі 6-36-62 1185 Мемлекеттік сатып алу секторы
Сейдуалиев Ғалымжан Ержанұлы Бас маман 1187 Мемлекеттік сатып алу секторы
Сейтжапарова Аида Қошқарбаевна Мемлекеттік сатып алу маманы 1185 Мемлекеттік сатып алу секторы
Айдаров Бақытжан Жұмаділлаұлы Жабдықтаушы 1187 Мемлекеттік сатып алу секторы
Акимов Болат Әмірұлы Қойма меңгерушісі    1134 Мемлекеттік сатып алу секторы
Ережепов Нұрсұлтан Намазұлы Қоймашы 1134 Мемлекеттік сатып алу секторы
Әзіретбергенов Қайырболат Жарылқасынұлы Шеберхана меңгерушісі 3-19-87 ЖИЋАЗ  ЖАСАУ ШЕБЕРХАНАСЫ
Есіркепова Бегайым Алиқасымқызы Жићаз бухгалтері есеп жүргізушісі 2-153 ЖИЋАЗ  ЖАСАУ ШЕБЕРХАНАСЫ
Байжігіт Құлахмет Байжігітұлы Директор 6-36-13

7-24-58

1216 БОТАНИКАЛЫҚ БАҚ
Купешбаева Әлия Бексеитқызы Лобарант 1216 БОТАНИКАЛЫҚ БАҚ
Сыздықов Қайрат Қайбуллаұлы Бөлім бастығы 6-36-32 1202 ОҚЫТУШЫЛАР мен СТУДЕНТТЕРДІ ӘЛЕУМЕТТІК ҚОЛДАУ бөлімі
Тұрғанбаева Ләззат Қырғызбайқызы Жетекші бухгалтер 1204 ОҚЫТУШЫЛАР мен СТУДЕНТТЕРДІ ӘЛЕУМЕТТІК ҚОЛДАУ бөлімі
Байжұманова Гүлзира Азимханқызы Асхана менгерушісі 1201

1202

ОҚЫТУШЫЛАР мен СТУДЕНТТЕРДІ ӘЛЕУМЕТТІК ҚОЛДАУ бөлімі
Баялиева Алия Каюповна Бас оқу ғимарат буфеті 1186 ОҚЫТУШЫЛАР мен СТУДЕНТТЕРДІ ӘЛЕУМЕТТІК ҚОЛДАУ бөлімі
Құлбаймбет Мадина Пердеханқызы Филология ғимаратының кафетерийі 104 ОҚЫТУШЫЛАР мен СТУДЕНТТЕРДІ ӘЛЕУМЕТТІК ҚОЛДАУ бөлімі
Қожабекова Нұрбағила Бүркітбайқызы Студенттер кафетерийі 531 ОҚЫТУШЫЛАР мен СТУДЕНТТЕРДІ ӘЛЕУМЕТТІК ҚОЛДАУ бөлімі
Кеншинбаева Рсалды Тұран асханасы 1056 ОҚЫТУШЫЛАР мен СТУДЕНТТЕРДІ ӘЛЕУМЕТТІК ҚОЛДАУ бөлімі
Булент Шен Директор Ф. 4-01-85 “ЯССЫ” ҚОНАҚ ҮЙІ
Тіркеу бөлімі 4-01-83

4-01-84

“ЯССЫ” ҚОНАҚ ҮЙІ
Мұса Чакыр Директор 1237 ЖАТАҚХАНАЛАР
 Айтбаев Бағлан Хатшы 1223 ЖАТАҚХАНАЛАР
“Тұран” жатақханасы Вахта 1061 ЖАТАҚХАНАЛАР
“Тұран” рестораны 1056 ЖАТАҚХАНАЛАР
Ерлер жатақханасы Вахта 1236

1029

ЖАТАҚХАНАЛАР
Қыздар жатақханасы Вахта 1044,

1213

ЖАТАҚХАНАЛАР
“Самал” жанұя-қ жатақхана Вахта 4-25-86 ЖАТАҚХАНАЛАР
№4 Жатақхана Вахта 3-12-28 ЖАТАҚХАНАЛАР
Медицина орталығы Вахта 100 ВАХТАЛАР
Медицина оқу ғимараты Вахта 532 ВАХТАЛАР
Бас оқу ғимараты Вахта 6-36-36 1170

1174

ВАХТАЛАР
Жатақхана Шлакбаум 1199 ВАХТАЛАР
Мағжан қалашығы Вахта 1220 ВАХТАЛАР
Заң факультеті

Педагогика факультеті

Вахта 3-21-67

3-26-89

3-24-76

7-111 ВАХТАЛАР
Өнер факультеті Вахта 3-21-15 5-129 ВАХТАЛАР
Өнер факультетінің оқу ғимараты Вахта 3-21-46 ВАХТАЛАР
Мәдениет сарайы Вахта 1197 ВАХТАЛАР
Ректор үйі Вахта 1240 ВАХТАЛАР
№1 оқу ғимараты Вахта 3-21-24 1-112 ВАХТАЛАР
№2 оқу ғимараты Вахта 2-163 ВАХТАЛАР
№3 оқу ғимараты Вахта 3-35-65 3-113 ВАХТАЛАР
       Ахметов Мұрат Заң факультеті 3-34-26, ҚАЗАНДЫҚТАР
       Ахметов Мұрат Есімхан алаңы 3-21-46 117 ҚАЗАНДЫҚТАР
Божбанбаев Ержан Медицина ғимараты 6-38-16 ҚАЗАНДЫҚТАР
Саттарханов Кәрібжан № 1-2 жатақхана 1053 ҚАЗАНДЫҚТАР
Саттарханов Кәрібжан Мағжан қалашығы 6-36-20 1059 ҚАЗАНДЫҚТАР
Саттарханов Кәрібжан Рацанал 7-29-50 ҚАЗАНДЫҚТАР
      Ахметов Мұрат Самал жанұйалық жатаққана 4-32-73 ҚАЗАНДЫҚТАР
       Ибадуллаев Малик Қазыбек би 7-16-19 2-116 ҚАЗАНДЫҚТАР
Төлегенов Еділ Мейірбекұлы Академиялық мәселелер жөніндегі департамент директоры 6-36-36 1085 Академиялық мәселелер жөніндегі департамент
Тайтенова Мақпал Бабаханқызы Хатшы 3-23-28 119 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Жайықбаева Динара Сырлыбайқызы Әдіскер 3-21-67 152 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Базарбаев Канат Қалдыбекұлы Оқу ісі жөніндегі декан орынбасары PhD доцент м.а. 3-21-67 162 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Джандарбаев Ербол Ергазиевич Ғылым және тәрбие ісі жөніндегі декан орынбасары 3-21-67 164 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Куралбаева Алия Ахметкаримовна Білім технологиясы кафедрасының меңгерушісі PhD, доцент м.а 3-36-36 1338 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Нурманова Жанар Балтабайқызы Лаборант 3-21-67 142 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Торыбаева Жамиля Заханқызы Педагогикалық ғылымдар кафедрасының меңгерушісі п.ғ.д., доцент 3-21-67 150 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Атаханова Ләйлі Мәметхақызы Лаборант 3-21-67 160 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Тастанбеков Мұрат Мейірбекұлы Тарих кафедрасының меңгерушісі т.ғ.к., доцент м.а. 3-21-67 125 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Алтынбекова Эльмира Құрманбайқызы Лаборант 3-21-67 112 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Идирис Шенгүл Дінтану кафедрасының меңгерушісі PhD 3-21-67 147 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Адиева Лаззат Саруарқызы Лаборант 3-21-67 151 Гуманитарлық ғылымдар факультеті
Айтбаева Нұрсауле Қонарбайқызы Филология факультетінің деканы 3-21-38 128 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Ердемқұл Гүлмира Хатшы 3-21-38 124 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Бесимбаев Бақытжан Нұрмаханович Деканның оқу ісі жөніндегі орынбасары 145 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Балаубеков Мырзахмет Мухатович ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Балаубеков Мырзахмет Мухатович Деканның ғылым және халықаралық қатынастар мен  тәрбие ісі жөніндегі декан орынбасары 156 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Алашбаев Ерлан Ғылым және халықаралық қанытастар жөніндегі декан орынбасары 156 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Таукебаева Рима Байгараевна Доцент 128 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Омирбаев Ержан Жарилкасинович Түрік филологиясы кафедрасының доценті +7775-450-90-77 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Сарсенбай Салтанат Сарсенбайқызы Әдіскер 140 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Жанатаев Қазақбай Абдуалиевич Әлем тілдері  кафедрасының  меңгерушісі 138 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Байжуманов Санжар Ергешбайұлы лаборант ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Турлыбеков Бердибай

Дуйсенбекович

Ағылшын филологиясы кафедрасының меңггерішісі,  соц.ғ.к., аға оқ. 153 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Шадиева Марал Бленовна Лаборант ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Исаева Жазира Қазақ филологиясы кафедрасының меңгерушісі, Ф.ғ.к., доц.м.а. 115 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Супабекова Рано Әлиқызы Лаборант ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Кадир Атлансой Түрік тілі кафедрасының

меңгерушісі

118 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Төлеген Гүлшат Кәдірбекқызы Лаборант ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Блантиева Гүлмира Маманы 124 ФИЛОЛОГИЯ ФАКУЛЬТЕТІ
Ыдырыс Серікбай Садуақасұлы Әлеуметтік ғылымдар факультетінің деканы э.ғ.д., профессор  63549 1126 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Амирбек Айдарбек Ануарбекұлы Оқу ісі жөніндегі замдекан 1115 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Мұқанов Сақтапберген Тәрбие ісі жөніндегі замдекан 1139 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Куралбаева Жанар Әдіскер 1115 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Таласбаева Алмагүл Хатшы 1121 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Битемиров Қайрат Тұрлыбайұлы «Құқық» кафедрасының

меңгерушісі з.ғ.к., доцент

1096 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Ерназарова Жанар Кудретовна Лаборант 1189 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Ефтал Шукру Батмаз «Халықаралық қатнастар» кафедрасының меңгерушісі PhD 1075 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Данышбаева Акманар Жарасбаевна Лаборант 1075 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Қалыкулов Қуат Мухтарбекұлы «Қаржы және аудит» кафедрасының меңгерушісі э.ғ.к., доцент 1088 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Турлыбекова Гулдана

Серикбаевна

Лаборант 1124 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Асан Досмаханбет Сейдінбекұлы «Менеджмент және туризм» кафедрасының меңгерушісі э.ғ.к., доцент 1135 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Полатбекова Қарлығаш Айдархановна

Лаборант

Лаборант 1339 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Мырзалиев Бораш Смайлұлы «Экономика» кафедрасының меңгерушісі э.ғ.д., профессор 1114 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Мусаева Багымкул Раухановна Лаборант 1153 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Малдыбек Ақмарал Жұмағұлқызы «Қоғамдық ғылымдар және журналистика» кафедрасының меңгерушісі филос.ғ.к., доцент 1110 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Балғабаева Айткүл Нурмаханбетқызы Лаборант 1105 Әлеуметтік ғылымдар факультеті
Абусейтов Бегахмет  Зайнидинұлы «Өнер» факультетінің деканы  п.ғ.к., доцент 3-21-49 127 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Каримова  Сайера Абдукадировна Хатшы 3-21-49 175 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Тасболатова Бақыт

Токбергеновна

Әдіскер 3-21-49 180 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Жайымбаев Нурлан Турганбекович Оқу-ісі жөніндегі декан орынбасары 3-21-49 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Мамбетаев Ермек

Бахытжанович

Тәрбие және ғылым бойынша декан орынбасары 3-21-46 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Маханбет Ержан Тайбағарұлы «Дене мәдениеті» кафедрасының

меңгерушісі, п.ғ.к.,аға оқытушы

3-21-94 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Ерназарова  Айсулу Алиевна Лаборант 3-21-94 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Сейдахметов Ермек Ергешұлы «Дене тәрбиесі» кафедрасының

меңгерушісі, доцент

3-24-65 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Башпенова Гулнар Юсупбековна Лаборант 3-24-65 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Ауелбеков Ержан Бураханұлы «Бейнелеу өнері және сызу» кафедрасының

меңгерушісі,п.ғ.к.,доцент м.а

3-21-15 131 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Қадырова Назым Азимбаевна Лаборант 3-21-15 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Елеуов  Сауранбек Еркінбекұлы «Орындаушылық өнер»  каф.меңгерушісі ҚР мәд.қайрат., доцент 3-21-46 12 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Найзабекова Ақнұр Бектемировна Лаборант 3-21-46 19 СПОРТ ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ
Ажиханов Нұрлан Тобаханұлы Декан, техн. ғ. д., проф.м.а. 6-36-27 10-31 ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ФАКУЛЬТЕТІ
Абишова Гүлжан Орынбасарқызы Оқу-ісі жөніндегі декан орынбасары 10-34 ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ФАКУЛЬТЕТІ
Шайхидинұлы Жанатбек Ғылым және тәрбие ісі жөніндегі декан орынбасары 10-24 ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ФАКУЛЬТЕТІ
Сырбаева Гүлшат Еламанқызы Әдіскер 10-34 ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ФАКУЛЬТЕТІ
Сарсенгалиева Гүлфайрус Сарсенгалиевна Хатшы 15-89 ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ФАКУЛЬТЕТІ
Ажибаева Заида Сағаділдақызы Б.ғ.к., Кафедра меңгерушісі 6-36-24 11-92 Биология кафедрасы
Бимбетова Сұлушаш Қорганбайқызы Лаборант 10-39 Биология кафедрасы
Қошанова Майра Данебековна Каф.меңгер.,

аға оқытушы, техн.ғ.к.

13-06 Математика кафедрасы
Альмұхамбетова Ақмарал Лаборант 10-38 Математика кафедрасы
Қошанова Майра Данебековна Каф.меңгер.,

аға оқытушы, техн.ғ.к.

13-06 Математика кафедрасы
Мамытбекова Улбала  Избасаровна Лаборант 10-38 Математика кафедрасы
Тұрмамбеков  Төребай Абдрахманұлы Каф.меңгерушісі, ф.-м.ғ.д., профессор 13-17 Физика кафедрасы
Тойлыбаева Нургул  Танатовна Лаборант 13-16 Физика кафедрасы
Тұрмамбеков  Төребай Абдрахманұлы Каф.меңгерушісі, ф.-м.ғ.д., профессор 13-17 Физика кафедрасы
Тойлыбаева Нургул  Танатовна Лаборант 13-12 Физика кафедрасы
Нұрділлаева Раушан Нұрділлақызы Кафедра меңгерушісі 12-80 Экология және химия кафедрасы
Курманбек Ажар Аблаевна Лаборант 13-05 Экология және химия кафедрасы
Шарипова Эльмира Лаборант 13-05 Экология және химия кафедрасы
Төлеп Әбдімұхан Сейілханұлы Декан, техн. ғ. к.. 6-35-51 12-92 Инженерия факультеті
Абдрахманов Рсиам Бахтиерұлы Оқу-ісі жөніндегі декан орынбасары 12-99 Инженерия факультеті
Кибишев Адиьхан Талгатович Ғылым және тәрбие ісі жөніндегі декан орынбасары Инженерия факультеті
Нәлібаева Гүлзираш Омарқызы Медицина факультетінің әдіскерлері 308 Медицина факультеті
Муйдинова Сания Айтуарқызы Хатшы 12-93 Инженерия факультеті
Абдрахманов Рустам Компьютерлік инженерия кафедрасының менңгерушісі 13-02 Инженерия факультеті
Тұрлыбекова Жазира Лаборант 13-11 Инженерия факультеті
Марасулов Абдурахим Мустафаевич Техн.ғ.д. 6-35-51 1304 Компьютерлік ғылымдар кафедрасы
Ниязова Гулжан Жолаушиевна п.ғ.к., профессор м.а. 1304 Компьютерлік ғылымдар кафедрасы
Шайденова Салтанат  Бостанқызы Лаборант 1303 Компьютерлік ғылымдар кафедрасы
Қуатбеков Бекзат Техн.ғ.к, доцент м.а. 6-35-51 13-03 Компьютерлік инженерия кафедрасы
Тұрлыбекова Жазира Курманаликызы Лаборант Компьютерлік инженерия кафедрасы
Айтжанов

Нұрғали

Мухамбетсагиевич

Каф. Меңг. Техн.ғ.к., доцент 6-35-51 10-68 Электр инженериясы кафедрасы
Шынтемирова Гулдана Сенбайқызы Лаборант Электр инженериясы кафедрасы
Тұртабаев Сәрсенбек Қойшыбайұлы Факультет деканы мед.ғ.к., ХҚТУ доценті 6-36-22 1210 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Бектас Жания Хатшы 6-36-22 336 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Тулешова Элмира Жаңбырбаевна Ғылым жөніндегі декан орынбасары 588 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Есалиев Еркін Сұлтанбайұлы Тәрбие ісі жөніндегі декан орынбасары 677 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жунисова Мира Бакытжановна Оқу ісі жөніндегі декан орынбасары 444 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Урымбаева Айгуль Акимжановна Медициналық ғылым депаттаментінің маманы 133 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Татыкаева Угулжан Бурхановна Медициналық білім депаттаментінің директоры 13-21 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Тілеубергенова Жанар Аскаровна Медициналық білім депаттаментінің маманы 133 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Омарова Айгерим Сайдовна Медициналық білім депаттаментінің маманы 133 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Айболова Гүлнәр Кұрбантайқызы Оқу әдістемелік бөлім бастығы 12-09 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Дауирбаева Нургуль Тулегенова Әдіскер 308 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Есиркепова Айткүл Айнабековна Әдіскер 308 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Каримова Жибек Александровна Әдіскер 308 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Тілеубергенова Гулбахыт Диспечер 430 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Мырзаханова Алтын Диспечер 430 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жүнісов Мұрат Сағінәліұлы каф. меңгерушісі МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жүнісов Бақытжан Қадырбекович «Адам морфологиясы және физиологиясы»  каф. меңгерушісі, м.ғ.д., ХҚТУ профессоры 155 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жумашов Сайдулла Нурахович  м.ғ.д., профессор МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Ажаев Совет Ажаевич М.ғ.к., доцент, ХҚТУ профессоры МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Ишигов Ибрагим Агаевич м.ғ.д., профессор МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Бегалиев Бақыт Султанович «Адам морфологиясы және физиологиясы»  каф. меңгерушісі, м.ғ.к., доцент 150 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Нуралиева Нурсұлу Аға лаборант 115 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жуманазаров Назарбек Абдуназарович «Адам патологиясы» каф. меңгерушісі,

м.ғ.к., доцент

281 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жумабаева Акзия Намазбаевна М.ғ.д., профессор 281 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Темірбеков Ануар Низамидинович М.ғ.к., доцент МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Омаралиев Мустафа Исрафилович М.ғ.к., доцент 278 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Ходжаев Нурлан Кенжетуреевич М.ғ.к., доцент МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Қамыспаев Марат Уйтанович Аға оқытушы 278 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Нурхасимова Раушан Габбасовна «Акушерлік іс және гинекология» каф. меңгерушісі, м.ғ.к., ХҚТУ профессоры МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Раисова Адебиат Темирбулатовна Профессор

м.ғ.д., член кор. АМН РК

312 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Сейтжанова Кайша Джакиповна м.ғ.д. профессор 312 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Даниярова Аманкуль Джуманазаровна м.ғ.к., доцент 312 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Худайбергенова Салтанат Сатыпалдықызы м.ғ.к., аға оқытушы 312 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Нұсқабаева Гүлназ Оразбековна «Арнайы клиникалық пәндер» каф. меңгерушісі, м.ғ.к. 12-96 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Елікбаев Ғалымжан Мамырбекұлы Докторанттарға жетекші , м.ғ.д., профессор МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Бралов Қаирла Бұрханұлы ХҚТУ профессоры МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Толысбай Гүлдана Асанбайқызы Аға лаборант 12-96 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Алибекова Лаззат Орынбайқызы Лаборант 12-96 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Абдуллаева Айгерім Сауранғалиқызы Лаборант 12-96 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Тулежанов Нұрпейіс Құдайбергенұлы «Жалпы хирургия, инструменталды диагностика және фармакология»  каф. менгерушісі

м.ғ.к.., доцент

127 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жүнісов Мұрат

Сағынәліұлы

Факультет деканы

м.ғ.к.., доцент

6-36-22 197 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Мырзағали-ұлы  Өтеп ХҚТУ

Профессор

МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Байзак Усен

Ахметұлы

Профессор м.а МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жумабаев Уалихан Агабекұлы Профессор м.а МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Байзакова Бақыт

Усенқызы

Аға оқытушы 531 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Бабаева Күмісай Сабетовна «Жедел медициналық жәрдем және емханалық терапия» каф.меңгерушісі  М.ғ.к. 275 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Қойбақов Музафар Байдуллаевич М.ғ.к.Доцент 1308 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Нұсқабаева Гүлназ Оразбековна М.ғ.к.Аға оқытушы 1308 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Татыкаева Угилжан Бурхановна М.ғ.к.Аға оқытушы 1308 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Джангузиев Санжар Оқытушы 1308 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жаужанова Акмарал Андижанбаевна Аға лаборант 1274 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Исхакова Жаудир Налибаевна Лаборант 1247 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Толбасиева Назгул Кемелбековна Лаборант 1247 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Тойлыбаева Гульмира  Сарсенбаевна Лаборнат 1247 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Мамырбекова Айжан Кумекбаевна «Зетханалық пәндер» каф. меңгерушісі Х.ғ.к. 1277 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Шалхарова Жанат Нагметовна М.ғ.д.Профессор 1285 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Асилбекова Гульмира Тынысбековна «Педиатрия» каф.меңгерушісі

м.ғ.к.,

аға оқытушы

МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Аскамбай Кулзина профессор м.ғ.д. МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Арыстанова  Меруерт Боргазиевна лаборант 1282 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Даңлыбаева Ақшолпан Зулпыхаровна лаборант 1282 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Куандықова Айнаш Кенесбаевна «Профилактикалық медицина мен медициналық білім және ғылым әдістемесі» каф. меңгерушісі

м.ғ.д.

399 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Молдалиев Ықылас Сүйіндікұлы Вице-президент

м.ғ.д., профессор

6-35-11 11-16 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Есалиев Айдар Аскарбекович м.ғ.д., доцент 565 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Қуандықова Раушан Кеңесбайқызы б.ғ.к., доцент 565 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Ерманова Салтанат Ақбердіқызы м.ғ.к., доцент 565 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Урымбаева Айгуль Акимжановна Оқытушы 133 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Алимбекова Лейла Тасқызы «Пропедевтика және ішкі аурулар» каф.меңгерушісі

Доцент

МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Искендиров Мухтар Амзебекович «Стамотология» каф.меңгерушісі

Доцент м.а.

456 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Темуров Фазлиддин

Турабаевич

  Доцент м.а. МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жаңабаева Қаламқас Сапарбековна Аға лаборант 118 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Қоңырбаева Ұлбосын

Аманқызы

Лаборант 336 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Сейдинов Шора Мусалиевич «Хирургиялық аурулар» кафедрасының меңгерушісі, м.ғ.д., профессор 210, 404 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Каримбаев Кидирали м.ғ.д., ХҚТУ профессоры 209, 611, 404 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Жүнісов Бақытжан Қадырбекұлы м.ғ.к., доцент м.а. МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Ашурметов Рустам Исаұлы м.ғ.к., аға оқытушы 404 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Таиров Вохид Рахмитдинович магистр- оқытушы 209, 404 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Бабаханов Абдурахмон Толкинович магистр- оқытушы 209, 404 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Саурбекова Акмарал Адиловна аға лаборант 209, 404 МЕДИЦИНА ФАКУЛЬТЕТІ
Сердәлі Бекжігіт Кенжебекұлы Орталық директоры филол.ғ.к., доцент 1105 Қоғаммен байланыс бөлімі
Бейсенбаева Жанар Уласбековна Редактор Қоғаммен байланыс бөлімі
Халил Адыяман Орталық директоры Доктор 7-80-77 Дайындық, тіл үйрету орталығы
Айтбаева Бегімжан Рахымбекұлы Директор орынбасары Дайындық, тіл үйрету орталығы
Алдабергенова Динара Абдухалыковна Инспектор Дайындық, тіл үйрету орталығы
Кубеева Балнұр Таңатқызы Әдіскер Дайындық, тіл үйрету орталығы
Алибаева Жазира Нұрбайқызы Оқу шебері Дайындық, тіл үйрету орталығы
Суинжанова Жанар Кикбаевна Қазақ, орыс, ағылшын тілдері кафедрасының

меңгерушісі филол.ғ.к.,

Дайындық, тіл үйрету орталығы
Ильяс Ордуери Түрік тілі кафедрасы ның меңгерушісі Дайындық, тіл үйрету орталығы
Жусупбекова гулнар Далкадыровна Аға лаборант Дайындық, тіл үйрету орталығы
Беркімбаев Камалбек

Мейірбекұлы

Директор 3-57-45 07 ИНЖЕНЕРЛІК-ПЕДАГОГИКАЛЫҚ факультет
Айтметова Гүлмира Мұратқызы Қабылдау бөлмесі Коммутатор

3-67-30

ф 3-57-45

01 ИНЖЕНЕРЛІК-ПЕДАГОГИКАЛЫҚ факультет
Нұрмышова Бижамал Азимовна инспекторы Кадр 10 Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Байжанова Гулнар Инспектор 10 Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Оңалбекова Ханзат Оқу бөлім инстектор-әдіскер 10 Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Арзықұлова Бибігүл

Жақсыбекқызы

Тәрбиеші 3-5650 Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Абдиева Ақерке Медбике Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Сарыбаева Камила Екирияевна Медбике Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Уайсова Күләш Убайдақызы Кітапханашы 4-06 Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Дуйсенбекова Ұлбосын Есенбайқызы Кітапханашы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Мауленова Зауреш Абишқызы Кітапханашы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Қадірбаев Дәулет Қалыбекұлы Программист 14 Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Көрікбаева Айгүл

Зейноллақызы

Бухгалтер 15 3-67-25 Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Жартыбаева Маржан Хатшы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Тайжанов Ерсайын Байдуллаұлы Кафедра меңгерушісі,

Аға оқытушы

Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Сариев

Сарсенбай Дулатұлы

Аға оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Акуов

Амантай

Аға оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Гайруллаева Рабиға Мырзахметқызы Аға оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Піралиева Рабиға Есімқызы Аға оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Абдуманапов Умирзак Жаббарович Физ.ғ.к., аға оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Сейілбеков

Болат Нағашбекұлы

Магистр-

оқытушы

Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Рысбекова Гулайым Оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Туленова Жанар

Умаровна

Оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Қожахметова Айжан

Юсуповна

Оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Бегимбаева Гаухар Турсунгазиновна Оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Қуанышбаева Акнур Усеновна Магистр-оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Алипбекова Жамиля Кожагелдиевна Магистр-оқытушы Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Туршабаева Оразгуль Моминовна Аға лаборант Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Анарбаева Мадина Тажибайкызы Аға лаборант Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Саматаева Гүлжанат

Ахатовна

Лаборант Оқу,  тәрбие және ұйымдастыру бөлімі
Мейірбеков Талғат Пернебайұлы Кафедра меңгерушісі,

аға оқытушы

Бейіндік пәндер кафедрасы
Жанабекова Нұсулу Байжанқызы Аға оқытушы Бейіндік пәндер кафедрасы
Садуова Жанат Нурәліқызы Аға оқытушы Бейіндік пәндер кафедрасы
Исаев Бекзат Нурутдинбекұлы Магистр-

оқытушы

Бейіндік пәндер кафедрасы
Салходжаев Салимжан Сейтханұлы Аға оқытушы Бейіндік пәндер кафедрасы
Баубекова Динара

Мәлибекқызы

Оқытушы Бейіндік пәндер кафедрасы
Өтеген Жамбыл Анықбайұлы Магистр-

оқытушы

Бейіндік пәндер кафедрасы
Смағұлова Ұмсункуль Төреханқызы Оқытушы Бейіндік пәндер кафедрасы
Оразбаев Болат Мырзашұлы Аға оқытушы Бейіндік пәндер кафедрасы
Отарбекова Фарида Батырханқызы Магистр-

оқытушы

Бейіндік пәндер кафедрасы
Әметбек Тоғжан Магистр-

оқытушы

Бейіндік пәндер кафедрасы
Шайзадаев Ұлан

Назарұлы

Магистр-

оқытушы

Бейіндік пәндер кафедрасы
Валиханова Клара Рахматуллақызы Аға лаборант Бейіндік пәндер кафедрасы
Бақтиярова Айнұр Қалдыбекқызы Лаборант Бейіндік пәндер кафедрасы
Сатыбалдиев Нұржан Бектемирович Инженер – энергетик Шаруашылық бөлімі
Сейілбеков Бауыржан Батыршаевич Қоймашы Шаруашылық бөлімі
Күзембаева Жүзімай Төлбасықызы Жатақхана меңгерушісі Шаруашылық бөлімі
Бабажанов Амирхан Абишович Бас оқу ғимаратының меңгерушісі Шаруашылық бөлімі
Искакова Ақмарал  Естайқызы БЖФ меңгерушісі Шаруашылық бөлімі
Тулендиева Алия Наметилдаевна Өндірістік ғимарат меңгерушісі Шаруашылық бөлімі
Анетов Ертай Мауленкулович Жүргізуші Шаруашылық бөлімі
Жатақхана 3-56-50 Шаруашылық бөлімі
Вахта 3-67-30 17 Шаруашылық бөлімі
Кенжалиев Алтынбек Тұрлыбиұлы Директор 3-10-11 2-144  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Қасымбеков Султанбек Оқу ісі жөніндегі директор орынбасары 2-145  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Жақыпбеков Бақытбек Тұрғанбекұлы Тәрбие ісі жөніндегі директор орынбасары  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Абулханова Жұпаркүл Әбдіханқызы Кадр бөлімінің бастығы 2-159  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Баймаханбетов Мухан Исмаханбетұлы Бас бухгалтер 2-141  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Қалжанова Айгерім Нұрмаханқызы Іс жүргізуші 2-142  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Сатыбалдиев Нұржан Бектемирович Инженер – энергетик Шаруашылық бөлімі
Сейілбеков Бауыржан Батыршаевич Қоймашы Шаруашылық бөлімі
Күзембаева Жүзімай Төлбасықызы Жатақхана меңгерушісі Шаруашылық бөлімі
Бабажанов Амирхан Абишович Бас оқу ғимаратының меңгерушісі Шаруашылық бөлімі
Искакова Ақмарал  Естайқызы БЖФ меңгерушісі Шаруашылық бөлімі
Тулендиева Алия Наметилдаевна Өндірістік ғимарат меңгерушісі Шаруашылық бөлімі
Анетов Ертай Мауленкулович Жүргізуші Шаруашылық бөлімі
Жатақхана 3-56-50 Шаруашылық бөлімі
Вахта 3-67-30 17 Шаруашылық бөлімі
Кенжалиев Алтынбек Тұрлыбиұлы Директор 3-10-11 2-144  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Қасымбеков Султанбек Оқу ісі жөніндегі директор орынбасары 2-145  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Жақыпбеков Бақытбек Тұрғанбекұлы Тәрбие ісі жөніндегі директор орынбасары  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Абулханова Жұпаркүл Әбдіханқызы Кадр бөлімінің бастығы 2-159  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Баймаханбетов Мухан Исмаханбетұлы Бас бухгалтер 2-141  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Қалжанова Айгерім Нұрмаханқызы Іс жүргізуші 2-142  “ТҮРКІСТАН  АХМЕТ ЯСАУИ  КӘСІБИ” колледжі
Досыбаева Гульжан Нурбековна директор 49-01-67 100  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Байдаулет Иманәлі Оспанұлы клиника қызметкерлерімен жұмыс жасау менеджері 48-96-65 103  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Усенов Гани Куралбаев директордың халыққа медициналық қызмет көмек көрсету жөніндегі орынбасары 27-94-38 123  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Кайназаров Ракымбай Тажибаевич директордың ұйымдастыру жөніндегі орынбасары 57-04-66 147  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Аширханов Калдыбек Серикханович директордың перзентхана жөніндегі орынбасары-перзентхана бас дәрігері 57-13-58 130  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Кенжетаева Лаурия Елтаевна директордың медициналық көмектің сапасын бақылау жөніндегі орынбасары 27-39-72  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Баймуратова Багитжамал Назарбековна директордың емхана бөлімі жөніндегі орынбасары-емхана бас дәрігері 48-90-08 127  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Аргинова Лайла Хусаиновна емхана бас дәрігерінің дәрігерлік еңбекті сараптама жөніндегі орынбасары 50-24-55 117  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Ускенбаева Шолпан Елтаевна бас есепші 49-03-76 111  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Кильдеева Людмила Юрьевна Экономика бөлімінің бастығы 49-03-76 111  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Тургинбекова Пернекуль Куанышовна Кадр бөлімінің бастығы 57-13-33 110  Қ.А.ЯССАУИ атындағы ХҚТУ КЛИНИКАСЫ  (Шымкент қаласы)
Бектұрганов Рамазан Сейдахметұлы Директор, м.ғ.д., профессор 55-10-11 ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Сариева Айнұр Ануаровна Директор орынбасары, м.ғ.к. 55-05-31 ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Аликулова Гулназира Есболатовна Директор хатшысы 55-14-54 ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Сабит Бегімше Сәбитқызы Директор орынб.хатшысы ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Исабекова Гаухар Сакеновна Ғылыми жұмыстар маманы ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Момынова Айжан Амзеевна Офис-тіркеуші 27-54-09 ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Ахметбекова Ақтолқын Бекмаханбетовна   Мед бике ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Перец Вера Валентиновна Бас бухгалтер 28-00-73 ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Бейсенбаева Аманкуль Амангелдиевна Бухгалтер 55-81-01 ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Нарымбетова Гаухар Аманалиевна Материалды бухгалтер 55-81-01 ДИПЛОМНАН КЕЙІНГІ КЛИНИКАЛЫҚ ОҚЫТУ ОРТАЛЫҒЫ
Сарсенбаева Ляззат Хайдаровна Оқу бөлімінің басшысы 21-06-59 ОҚУ БӨЛІМІ
Алмасбаева Мереке Жүсіпахметовна Диспетчер  (сабақ кестесі және аудиторлық фонд) 21-06-59 ОҚУ БӨЛІМІ
Кунтубаева Мария Жанатбековна Әдіскер 21-06-59 ОҚУ БӨЛІМІ
Бурибекова Жанар Адилбекона Студенттік кеңсе инспекторы 21-06-59 ОҚУ БӨЛІМІ
Иманусенова Гулнара Абдулаевна Кітапхана меңгерушісі 21-40-07 КІТАПХАНА
Құттыбаева Гулназ Қасымхановна Оператор КІТАПХАНА
Сапарова Салтанат Маликовна Кітапханашы КІТАПХАНА
Қамбарова Назым Пакирдунқызы Кітапханашы КІТАПХАНА
Меденова Ақбілек Серікқызы Аға лаборант ОҚУ ЛАБОРАТОРИЯ ОРТАЛЫҒЫ
Тәкей Гулназ Әдіскер ОҚУ ЛАБОРАТОРИЯ ОРТАЛЫҒЫ
Жантеев Мурат Ендибаевич Бөлім  басшысы ИНТЕРНАТУРА ЖӘНЕ РЕЗИДЕНТУРА БӨЛІМІ
Тасбулатов Нургелді Кенжебаевич Басшы  орынбасары ИНТЕРНАТУРА ЖӘНЕ РЕЗИДЕНТУРА БӨЛІМІ
Тастанбекова Жанылай  Беделбековна Бөлімнің офис-менеджері 27-54-09 ИНТЕРНАТУРА ЖӘНЕ РЕЗИДЕНТУРА БӨЛІМІ
Жантеев Мурат Ендибаевич Бөлім  басшысы ИНТЕРНАТУРА ЖӘНЕ РЕЗИДЕНТУРА БӨЛІМІ
Тасбулатов Нургелді Кенжебаевич Басшы  орынбасары ИНТЕРНАТУРА ЖӘНЕ РЕЗИДЕНТУРА БӨЛІМІ
Тастанбекова Жанылай  Беделбековна Бөлімнің офис-менеджері 27-54-09 ИНТЕРНАТУРА ЖӘНЕ РЕЗИДЕНТУРА БӨЛІМІ
Орманов Талғат Намазбаевич Бөлім  басшысы ДИПЛОМҒА ДЕЙІНГІ БІЛІМ БЕРУ БӨЛІМІ
Жанабаев Нурлан

Смандиярұлы

Басшы  орынбасары ДИПЛОМҒА ДЕЙІНГІ БІЛІМ БЕРУ БӨЛІМІ
Сегізбаева Жанна Бөлімнің офис-менеджері 27-54-09 ДИПЛОМҒА ДЕЙІНГІ БІЛІМ БЕРУ БӨЛІМІ
Сарыбаев Мырзабек Орталық басшысы 21-40-07 ТЕСТ ОРТАЛЫҒЫ
Абдурахимов Серик Маратович Инженер-электроншы ТЕСТ ОРТАЛЫҒЫ
Конысов Нурдаулет Жалгасович Оператор ТЕСТ ОРТАЛЫҒЫ
Қонысов Нұржігіт Жалгасович Бағдарламашы 21-40-07 ТЕСТ ОРТАЛЫҒЫ
Асанбаева Жанар Бекеновна Оператор ТЕСТ ОРТАЛЫҒЫ
Тулендиев Асқар Муратович Бөлім басшысы 27-54-03 ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ
Тажиков Нақыпбек №1 ғимарат  коменданты 30-14-58 ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ
Шораева Фатима №2 ғимарат  коменданты  94-70-58 ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ
Атхаева Лайла №3 ғимарат коменданты ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ
Сарсепбаева Сапаркул   №1 жатақхана  коменданты 53-85-61 ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ
Агманова Салтанат Жабдықтаушы ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ
Улан Керімбек Қоймашы ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ
Ториев Шерзат Инженер ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ
Сарсенбаев Садырхан Электрик ШАРУАШЫЛЫҚ БӨЛІМІ
Торгаутов  Берік Көмекбаевич Профилактикалық медицина және стоматологиялық пәндер каф. мең 94-70-60 КАФЕДРАЛАР
Серікбаева Тамара Тюлькубаевна Каф. оқу ісі меңгерушісі 94-74-20 КАФЕДРАЛАР
Тажибаева Шамсия Канжановна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Тасбулатов Нуркелді Кенжебаевич Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Асылханов Асылжан Асылханович Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Мухамбетов Муратбек Айдаралиевич Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Давыдов Родион Геннадьевич Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Газизова Қарлығаш Гимрановна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Атенова Шара Мирзабековна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Құлтаева Ақмарал Қанатовна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Аргынова Қарлығаш Қуатовна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Тузельбаев Нурдилла Келжанович Жалпы дәрігерлік практика каф. меңгерушісі, м.ғ.д., профессор 48-90-79 КАФЕДРАЛАР
Жолдыбаев Умирзак Жолдыбаевич М.ғ.д., оқытушы КАФЕДРАЛАР
Қазбекова Кенжетай Сулейменовна Оқытушы, доцент КАФЕДРАЛАР
Бекенов Нурлан Нургалиевич М.ғ.к., оқытушы КАФЕДРАЛАР
Ташимбетова Оразкул Жақыпбековна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Туганбаева Алия Таспулатовна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Разакова Венера Рахматуллаевна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Мұқанқызы Гүлзира Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Тулаев  Бунед Бахадурович Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Бердикулова Карлыгаш Пернеханқызы Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Дауреханов Асатай Маметович Клиникалық морфология, фармакология және ішкі аурулар каф мең. м.ғ.д проф.м.а. КАФЕДРАЛАР
Ажмуханбетова Алима Жумакешовна М.ғ.к.,  доцент КАФЕДРАЛАР
Садыкова Алия Шамилевна М.ғ.д., проф.м.а. КАФЕДРАЛАР
Колибеков Умирзак Холикович М.ғ.к. доцент КАФЕДРАЛАР
Адырбекова Гулсара Садыковна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Дүйсембаева

Бақтылы Таласбаевна

Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Тультебаева Лейла Абдыразаковна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Абильдина Қаламқас Бержановна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Ботаева Каракөз Махмутқызы Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Дилбарханова Дана Адепхановна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Жакипов Асқар Ануарович Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Доланова  Гүлзира

Отаровна

Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Баймағамбетов Әмiрхан Кемелқұлұлы Хирургиялық пәндер және жүрек – қан тамырлар хирургия каф. мең., м.ғ.д КАФЕДРАЛАР
Жантеев Мұрат Ендiбайұлы М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Михальченко Валентин Василииұлы М.ғ.к., доцент м.а. КАФЕДРАЛАР
Есмембетов Ізбасар Нагашбайұлы М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Қалдыкозова Ғалия Еркимбекқызы М.ғ.к., оқытушы КАФЕДРАЛАР
Жұмашов Бахтбек Сайдуллаұлы М.ғ.к., доцент м.а. КАФЕДРАЛАР
Бектурганов Меңілахмет Сейдахметұлы оқытушы КАФЕДРАЛАР
Кадырбаев Толыкбай Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Абдурахманов Бабур Анварұлы М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Мадалиходжаев Рустам Султанұлы М.ғ.д., профессор КАФЕДРАЛАР
Темиркулов Алибек Темірқұлұлы М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Жанабаев Нұрлан Смадиярұлы Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Нарманов Кенжетай Мырзалыұлы Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Ербосынов Ғалым Махамбеталиұлы Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Абасова  Гаухар  Бегалиевна Неврология, психиатрия және наркология  каф. мең., м.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Диханбаева Гульмира Амангельдиевна М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Есен Лаззат Мелдеханқызы Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Исмаилов Есенгелді Есіркегенович Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Утепов Дастан Пархатович Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Абенов Кабилет Бактибаевич Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Манахаев Бауыржан

Курбаналыулы

Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Сабиров Жұлдызбек Саттарбекович Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Койбагаров Ербол Ерсинбекович Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Одаман Меруерт Салимбайқызы Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Абдувалиева Айша Бекжановна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Сатханбаев Аскар Зайдуллаевич Хирургия, анестезиология-  реанимация және жедел  жәрдем каф. мең  м.ғ.к. КАФЕДРАЛАР
Муканова Улжан Абильбековна М.ғ.к, доцент м.а. КАФЕДРАЛАР
Мухатова Айгерим Болатовна. Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Баймедетов Рустем Есмырзаевич Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Датқаева Гульмира Маханбетовна М.ғ.к., доцент м.а. КАФЕДРАЛАР
Бегалиев Серикбай Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Утепбергенова   Гульмира

Алкеновна

Жұқпалы аурулар және фтизиатрия каф. мең., м.ғ.д. КАФЕДРАЛАР
Анарбаев  Ахмаджан  Дехканбаевич М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Кулаев Куаныш Тагаевич М.ғ.к., оқытушы КАФЕДРАЛАР
Оспанов  Қадыр  Ескермесович М.ғ.к., оқытушы КАФЕДРАЛАР
Ташимова   Сауле   Адасбековна М.ғ.к., доцент м.а. КАФЕДРАЛАР
Нуранова Нурбике Турабековна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Алиева  Юлдузой Уткировна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Балтабаева   Бибикул Тулегенқызы Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Серхожаева Талшын Халилаевна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Оразалиева Акмарал Тулейбергенқызы Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Ташбаева  Гульнара  Ахмедовна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Отарбаева  Айман  Полатовна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Бегимбекова Лаззат Мыктыбековна Акушерлік гинекология және педиатрия каф. мең. м.ғ.к. КАФЕДРАЛАР
Жапар Майра Абиловна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Сулейменова Жаксыкул

Урпековна

Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Мамырбекова Сауле Утебековна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Утепова Райхан Яхудаевна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Алиева Эльнара Назимовна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Токбергенова Света Менлитаевна М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Калменова Перизат Есенгелдиевна М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Калменова Гүлзейнеп Мирзашовна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Кылышбекова Гулжамал Нуриевна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Оспанова Шолпан Мусилхановна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Махамбетова Гульжан Джунисбаевна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Рашимбетова Венера  Мустафаевна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Абдухалыков Абай Магжанович №1 Терапия кафедрасының меңгерушісі м.ғ.д. КАФЕДРАЛАР
Искандирова Эльмира Джапаровна М.ғ.к., доцент.м.а КАФЕДРАЛАР
Сартаева Қаламқас Алмешовна М.ғ.к., доцент.м.а КАФЕДРАЛАР
Шагиева Гульзат Абдуллаевна М.ғ.к., доцент.м.а КАФЕДРАЛАР
Абралиева Гульзия Ибрагимовна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Сахова Базаркуль Орынбасаровна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Джакипбекова Жауқазын Джанибековна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Сыздыкова Гульмира Искендировна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Узбекова Клара Ауелбековна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Садырханова Гулнара Жаугаштина №2 Терапия кафедрасының мең. м.ғ.к., доцент м.а. КАФЕДРАЛАР
Койбаков Музапар Байдуллаевич М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Садырханова Улбала Жаугаштиевна доцент., м.а КАФЕДРАЛАР
Байжанова Кулайхан Турдалиевна М.ғ.к., доцент КАФЕДРАЛАР
Джакипбекова Зулпия Камитбековна М.ғ.к., доцент, м.а. КАФЕДРАЛАР
Темиркулова Шолпан Алибековна М.ғ.к. оқытушы КАФЕДРАЛАР
Мусахова Мадина Орынбаевна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Сарманова Нагима Мусретуллаевна Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Бекназарова Замира

Абдурахимова

Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Кулбаева Лира

Азимхановна

Оқытушы КАФЕДРАЛАР
Невзат Шимшек Директор 204 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Директор орынбасары 201 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Азретбергенова Индира Хатшы 202 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Оспанов Бақытжан Институт хатшысы 203 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Досметова Гулфарида Бухгалтер 205 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Кульбаева Ақкенже Отдел кадр 206 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Қали Дархан Компьютер маманы 207 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Дюсембекова Нұрсұлу Кітапханашы 403 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Пархомчик Лидия Маман 309 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Тулеубеков Асыл Ізденуші 307 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Жаналтай Женгизхан Ізденуші 301 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Арин Расул Ізденуші 311 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Комендант 207 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Турузбеков Нұржан Кузет 109 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Уалиев Марат Күзет 109 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Кенжебаев Қожабек Күзет 109 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Азнауров Камал Тазалаушы 109 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты
Утеулиева Шолпан Тазалаушы 109 АЛМАТЫ Еуразия ғылыми-зерттеу институты