Көші-қон Ережесі

Қожа Ахмет Ясау атындағы  Халықаралық қазақ-түрік университетінің  Визамен қамтамасыз ету және шетелдік студенттермен жұмыс жүргізу»  бөлімі оқу ордасының әкімшілік құрылымдық  бөлімі болып табылады. Университетіміз халықаралық болғаннан кейін университетке қызметке, оқуға келетін шетелдік немесе  шет елдерге шығатын  Қазақстан Республикасының азаматтарына шақырту, ал  шетелдіктерге  визалық қолдау жұмыстарын ұйымдастырады. Қазақстан республикасы шекарасынан өткен шетелдік шетелдік тұлғалардың төлқұжаттарын еліміздің қолданстағы  Көші-қон заңының талаптарына сәйкес жергілікті жердегі көші-қон органдарында  тіркеу, және қайта тіркеу, жұмыстарын атқарады. Осы қызметтерді атқару барысындағы туындаған мәселелерді Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің  Консулдық қызмет департаменті  және Түркістан облысы  Көші-қон  қызмет басқармасы арқылы шешімін тауып отырады. Қажет болған жағдайда өкілетті орган шетелдік жұмыс күшін  тарту лицензия  мәселелерімен де айналысады.

Көші-қон Ережесі pdf