Академиялық комитет кеңес жұмыс жоспары

Академиялық комитет кеңесін оқу-әдістемелік  ісі жөніндегі вице-президент басқарады. Кеңес құрамына АРСБ бастығы, академиялық мәселелер жөніндегі департамент директоры мен орынбасарлары, оқу-әдістемелік орталық басшысы, білім беру бағдарламалары және әдістемелік орталықтың басшысы, факультет декандары, мемлекеттік басқару және экономика жоғары мектебінің атқарушы директоры, жоғары білімнен кейнгі білім беру орталығының  басшысы, құрылымдық бөлімдердің  басшылары, факультеттердің АКК төрағалары мен төрайымдары кіреді. АКК-ін дербес құрамы президент бұйрығымен ағымдағы оқу жылына бекітіледі.

Академиялық комитет кеңесінің 2018-2019 оқу жылына арналған жұмыс жоспары Қожа Ахмет Ясауи атындағы ХҚТУ Академиялық комитет кеңесінің №1 мәжілісінде (25.08.2018 жыл) бекітілген. Академиялық комитет кеңесінің мәжілістері айына бір рет өткізіледі.

Университеттің Оқу-әдістемелік кеңесінің 2016-2017 оқу жылына арналған жұмыс жоспары
Университеттің Оқу-әдістемелік кеңесінің 2017-2018 оқу жылына арналған жұмыс жоспары
Университеттің Академиялық комитет кеңесінің 2018-2019 оқу жылына арналған жұмыс жоспары
Университеттің Академиялық комитет кеңесінің 2019-2020 оқу жылына арналған жұмыс жоспары

Академиялық комитет кеңес құрамы

АКК оқу-әдістемелік ісі жөніндегі  вице-президенті басқарады, құрамында АРСБ бастығы, академиялық мәселелер жөніндегі департамент директоры мен орынбасарлары, оқу-әдістемелік орталық басшысы, білім беру бағдарламалары және әдістемелік орталықтың басшысы, факультет декандары, мемлекеттік басқару және экономика жоғары мектебінің атқарушы директоры, жоғары білімнен кейнгі білім беру орталығының  басшысы, құрылымдық бөлімдердің  басшылары, факультеттердің АКК төрағалары мен төрайымдары кіреді. АКК-ін дербес құрамы президент бұйрығымен ағымдағы оқу жылына бекітіледі.

2018-2019 оқу жылына  АКК құрамы Қожа Ахмет Ясауи атындағы ХҚТУ Академиялық комитет кеңесінің №1 мәжілісінде (25.08.2018 жыл) бекітілген.
2016-2017 оқу жылына Оқу-әдістемелік кеңес құрамы
2014-2015 оқу жылына Оқу-әдістемелік кеңес құрамы