Қажетті құжаттар

2018-2019 оқу жылына докторантура және резидентураға түсу үшін құжаттар тізімі

Докторантураға кемінде 1 жыл еңбек өтілі және «магистр» дәрежесі бар немесе медицина мамандықтары бойынша резидентурада оқуын бітірген және кемінде 3 жыл еңбек өтілі бар адамдар қабылданады.

Докторантураға түсуші адамдар Университет қабылдау комиссиясына мынадай құжаттарды:

— ұйым басшысының атына шет тілі бойынша түсу емтиханын тапсыратын қала көрсетілген өтінішті;

— жеке куәліктің көшірмесін;

— білімі туралы құжаттың көшірмесін;

— Шет тілін меңгерудің жалпыеуропалық құзыреттеріне (стандарттарына) сәйкес шет тілін меңгергенін растайтын халықаралық сертификаттарының түпнұсқасы және көшірмесі (бар болса). Бұл ретте Университет қабылдау комиссиясы ұсынылатын сертификаттардың түпнұсқалығын тексереді.

ағылшын тілі: Test of English as a Foreign Language Institutional Testing Programm (TOEFL ITP – кемінде 460 балл), Test of English as a Foreign Language Institutional Testing Programm Internet-based Test (TOEFL IBT, шекті балл – кемінде 87), (TOEFL, шекті балл – кемінде 560 балл), International English Language Tests System (IELTS, шекті балл – кемінде 6.0);

неміс тілі: Deutsche Sprachprьfung fur den Hochschulzugang (DSH, Niveau C1/С1 деңгейі), TestDaF-Prufung (Niveau C1/С1 деңгейі);

француз тілі: Test de Francais International™ (TFI – оқу және тындалым секциялары бойынша B1 деңгейден төмен емес), Diplome d’Etudes en Langue francaisе (DELF, В2 деңгейі), Diplome Approfondi de Langue francaisе (DALF, С1 деңгейі), Тest de connaissance du francais (TCF – кемінде 400 балл).

— ғылыми және ғылыми-әдістемелік жұмыстардың тізімін (бар болса);

— 3×4 сантиметр мөлшеріндегі алты фотосурет;

— 086-У нысанындағы медициналық анықтаманы;

— кадрлар есебі бойынша жеке іс парағы немесе жұмыс орны бойынша кадр бөлімі растаған еңбек қызметін растайтын басқа құжатты тапсырады.

Осы тармақта көрсетілген құжаттардың көшірмелерімен бірге салыстыру үшін олардың түпнұсқалары ұсынылады. Салыстыру жүргізілгеннен кейін түпнұсқалар қайтарылады.

2018-2019 оқу жылына магистратураға түсу үшін  құжаттар тізімі

— ұйым басшысының атына шет тілі бойынша түсу емтиханын немесе оқыту ағылшын тілінде жүргізілетін бейінді магистратураға кешенді тестілеуді тапсыратын қала көрсетілген өтінішті;

— жоғары білімі туралы құжаттың көшірмесін;

— интернатураны бітіргені туралы куәлікті (резидентураға түсу үшін);

— кадрлар есебі бойынша жеке іс парағы мен еңбек қызметін растайтын құжатты (еңбек өтілі бар тұлғалар үшін);

— 3×4 сантиметр мөлшеріндегі алты фотосурет;

— 086-У нысанындағы медициналық анықтаманы;

— жеке куәлігінің көшірмесін;

— ғылыми және ғылыми-әдістемелік жұмыстардың тізімін (бар болса) тапсырады.