Қажетті құжаттар

2017-2018 оқу жылына докторантура және резидентураға түсу үшін құжаттар тізімі

1. Ұйым басшысының атына өтініш
  2. Жоғары білім туралы құжаттың көшірмесі ( нот. рас.)
  3. Интернатураны бітіргені туралы куәлік (резидентураға түсу үшін) ( нот. рас.)
  4. Кадрлар есебі бойынша жеке іс парағы және еңбек қызметін растайтын құжат (еңбек өтілі бар тұлғалар үшін) (нот.рас.)
  5. 3х4 сантиметр мөлшеріндегі алты фотосурет (фотосурет қабылдау комиссиясында түсіріледі)
  6. 086-У нысанындағы медициналық анықтама (флюрография кескінінің болуы міндетті, АИ дәрігерлік амбулаториясымен бекітілген)
  7. Шет тілін меңгергенін растайтын халықаралық сертификаттың түпнұсқасы және көшірмесі (бар болған жағдайда) (Test of English as a Foreign Language Institutional Testing Programm (TOEFL ITP – кемінде 460 балл), Test of English as a Foreign Language Institutional Testing Programm Internet-based Test (TOEFL IBT, шекті балл – кемінде 87), (TOEFL, шекті балл — кемінде 560 балл), International English Language Tests System (IELTS, шекті балл – кемінде 6.0);
  8. Жеке куәлік түпнұсқасы мен көшірмесі (нот.рас.)
  9. Ғылыми хатшымен бекітілген жарияланған ғылыми мақалалар тізімі мен дәлелдеу үшін түпнұсқасы болу керек (PhD үшін)
  10. Дело (пластикалық скорошиватель)
  11. Интернатура бітірген туралы куәлік (резидентураға түсетін үшін)
  12. Үміткердің ғылыми ізденістер аясындағы белгілі бір отандық және шетелдік ғылыми кеңесінің келісімі бойынша диссертацияның зерттеуінің жоспарланған негіздемесі (PhD үшін)
  13. Пререквизиттерді игергені туралы анықтама: (мамандығы сәйкес болмаған жағдайда)
  14. Квитанция (4200 теңге)
  15. Зейнетақы жарналары бойынша бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорынан үзінді

2017-2018 оқу жылына магистратураға түсу үшін  құжаттар тізімі

1. Ұйым басшысының атына өтініш
  2. Жоғары білім туралы құжаттың көшірмесі ( нот. рас.)
  3. 3х4 сантиметр мөлшеріндегі алты фотосурет (фотосурет қабылдау комиссиясында түсіріледі)
  4. 086-У нысанындағы медициналық анықтама (флюрография кескінінің болуы міндетті, АИ дәрігерлік амбулаториясымен бекітілген)
  5. Шет тілін меңгергенін растайтын халықаралық сертификаттың түпнұсқасы және көшірмесі (бар болған жағдайда) (Test of English as a Foreign Language Institutional Testing Programm (TOEFL ITP – кемінде 460 балл), Test of English as a Foreign Language Institutional Testing Programm Internet-based Test (TOEFL IBT, шекті балл – кемінде 87), (TOEFL, шекті балл — кемінде 560 балл), International English Language Tests System (IELTS, шекті балл – кемінде 6.0);
  6. Жеке куәлік түпнұсқасы мен көшірмесі (нот.рас.)
  7. Дело (пластикалық скорошиватель)
  8. Пререквизиттерді игергені туралы анықтама: (мамандығы сәйкес болмаған жағдайда)
  9. Квитанция (4200 теңге)