Абуов Әміреқұл Ергешұлы

Әлеуметтік қолдау және тәрбие істері жөніндегі вице-президент

Әлеуметтік қолдау және тәрбие істері жөніндегі вице-президентнің атқаратын негізгі қызметтері:

• Университеттегі тәрбие, спорт, қоғамдық, мәдени-көпшілік жұмыстардың ұйымдастырылуын қадағалайды.
  • Университетте өз өкілеттігі шегінде әртүрлі бағыттағы тексеру, анықтау комиссиясын құру және оның жұмыстарын бақылау.
  • Университеттің «Рухани жаңғыру» және тәрбие департаменті, тәрбие және жастар бөлімі, мәдениет орталығы, ақпарат орталығы, «рухани жаңғыру» ғылыми тәжірибелік оратылығы, парасат орталығы, студенттер асханасы орталығы, студенттер үйі орталығы, оқу-сауықтыру бөлімі, «АИ» дәрігерлік амбулаториясы және «ЯССЫ» Ғалымдар үйі жұмыстарына басшылық етеді.
  • Тәлімгерлер комитетінің жұмысына басшылық етеді.
  • Спортклубтың спорт залдарының қазіргі заң талабына сай, жұмыс істеуі үшін құрал жабдықтармен қамтамасыз етілуін жүзеге асырады.
  • Тәрбие ұйымдастыру қызметін қамтитын университеттің барлық құрылымдық бөлімдерінің жұмысына жетекшілік жасайды.
  • Университет құрылымдарындағы мамандар мен студенттердің тәрбиелік маңызы бар іс-шараларға қатысу саясатын іске асырады.
  • Түркі тілдес мемлекеттерден келген студенттердің бауырластықтарын күшейту шараларына басшылық етеді.
  • Әр-түрлі студенттік клубтардың жұмысын ұйымдастыруға көмектеседі. Жұмыс істеуге қолайлы жағдай жасау және студенттік клубтардың жұмыстарын қадағалайды.
  • Университетте аталып өтетін мереке күндері мен басқа да айтулы даталар кезінде ұйымдастырылатын іс-шаралардың жоғары дәрежеде өткізілуін ұйымдастырады және қадағалайды.
Напишите свой вопрос