Білім беру мақсаттары мен жетістіктері

• Басты бет

Білім беру мақсаттары мен жетістіктері

Білім алушыларды даярлау білім беру бағдарламалары негізінде жүзеге асырылады. Бәсекеге қабілетті маман даярлау үшін университетте барлық жағдаяттар жасалған.

«Атамекен» Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсәпкерлер палатасы ЖОО білім беру  бағдарламаларын рейтингіне қатысушылар арасында
Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

2019202020212022
Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі30/3828/3716/319/33
Мектепке  дейінгі оқыту және тәрбиелеу15/30---14/1922/27

Студенттер, магистранттар және оқытушылар үшін академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша Түркия Республикасы, Гази университетінің профессорлары Тайип Думан, Сабри Челик, Мехмет Ариф Өзербаш, Южел Геличли, Хайати Акиол, Мугла университетінің доценті, доктор Сабри Сидекли, Ресей Федерациясы, Ростовтағы Мемлекеттік техникалық университетінің профессоры, педагогика ғылымдарының докторы Ефремова Надежда Федоровна семинарлар мен пікір алмасу дәрістерін, өткізді.

Түркия Республикасының Кония Неджметин Ербакан университетінен PhD, доцент міндетін атқарушы Гүлхыз Пильтен 2017-2023 оқу жылынан бастап топтарындағы студенттерге түрік тілінде дәрістер жүргізуде.

6В01202-Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту педагогикасы білім беру бағдарламасы бойынша 4 курс студенті Жиенбекова Бибімариям Мевлана бағдарламасы бойынша Түркия Республикасының Мерсин университетінде бір академиялық кезеңдер бойынша білім алды.

Дуалдық білім беру жүйесін ұйымдастыруда «Алия», «Балдырған» балабақшаларымен және №23 ІТ мектеп-лицей КММ келісім-шарт түзіліп, жұмыстар атқарылуда.