Жетістіктер

• 2020 жылы үш білім беру бағдарламасы сәтті аккредиттеуден өтті: 6В01101-Педагогика және психология, 7М01101- Педагогика және психология, 8D01101  Педагогика және психология
  • Педагогика мен психология кафедрасыда 2019 жылдан бастап дуальды оқыту элементтері бар білім беру бағдарламалары жүзеге асыруда, осы  оқу процесін ұйымдастыру және іс-тәжірибеден  өту туралы шарттарға сәйкес жүзеге асырылады. Дуалды оқытуды жүзеге асыру үшін кафедра "М.Әбенова атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі және Түркістан қаласының білім бөлімінің "№23 жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесімен шарт жасалды.
  • Жыл сайын педагогика және психология білім беру бағдарламасы бойынша болашақ мамандардың  кәсіби қызмет функцияларын анықтау мақсатында жұмыс берушілермен «Педагог – психолог сіздің көзқарасыңызбен» атты сұқпаттасу өткізіліп тұрады.
  • Кафедра жоспарға сәйкес ғылыми-әдістемелік семинар өткізеді. Семинар аясында пікір алмасу, дөңгелек үстелдер өткізіліп, қазіргі таңдағы мектептің өзекті мәселелері,  педагог-психологтың атқаратын іс-шаралары талқыланады, білім беру бағдарламаларының сапасына талдау жасалады
  • Кафедрада оқытушы-профессорлармен сыртқы және ішкі академиялық ұтқырлық  жүзеге асырылады. Академиялық ұтқырлық барысында ПОҚ тәжірибе жинақтайды, өз тәжірибесін басқа әріптестермен бөліседі, белсенді имиджі артады.

ЖОО-ның үздік оқытушысы

• П.ғ.к., доцент Т.А.Данияров 2018 жылғы «ЖОО-ның үздік оқытушысы» болды.(08.02.2018 ж. Астана қаласы.)

Мемлектеттік стипендия

• П.ғ.к., доцент Т.А.Данияров, ҚРҒж ЖБМ Мемлектеттік стипендия тағайындау туралы бұйрық., Астана,2022ж

Ғылыми тағылымдама

• П.ғ.д., профессор, Ж.З.Торыбаева, РБА қарасты (ФНЦ ПМИ) «Психологиялық және пәнаралық зерттеулердің федералды ғылыми орталығында» (Мәскеу қ.,Ресей) ғылыми тағылымдамадан өтті. 7.09-06.10.2023 ж.
  • П.ғ.д., профессор, Ж.З.Торыбаева,     Belgian Education Council орталығында «Киберпедагог» бағыты аясында тағылымдамадан өтті. 01.07 – 03.11.2022ж.
  • П.ғ.к., доцент Т.А.Данияров, Қазақстан Республикасы Президенті Халықаралық «Болашақ» стипендиясы иегерлерінің М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінде ғылыми тағылымдамадан өтті.

Авторлық құқық объектісіне құқықтарды мемлекеттік тіркеу:

• П.ғ.к., доцент.м.а А.Қ.Рысбекова., «Жалпы педагогика » атты электронды оқу құралына авторлық куәлік алды. Куәлік № 962.  13.112.2018ж.
  • П.ғ.к., доцент Т.А.Данияров,  «Actual problems in modern pedagogical» атты оқу құралына авторлық куәлік алды.  2018 жылғы 9 қараша №486 Авторлық бірлестікте: Zholdasbekov A.А., Daniyarov T.A., Sembiyev K.Z.
  • П.ғ.к., доцент, Д.Ж. Кішібаева «Педагогика» атты электронды оқу құралы құралына авторлық куәлік алды. Куәлік: № 2302.  07.11.2016ж. Астана, 2016 ж.
  • ПОҚ марапаттары, алғыс хаттар (негізгі ақпарат, дипломның фотосы)
  • П.ғ.к., доцент.м.а А.Қ.Рысбекова, Ұлағат төсбелгісі., 2018 жыл.,  Шешім: №89 төсбелгісімен  марапатталды. 2018ж. Шешім:№12;
  • П.ғ.д., профессор, Ж.З.Торыбаева, «Халықаралық бағдарламалар орталығы» АҚ атынан үкіметаралық гранттар аясында Тәуелсіз сараптамалық комиссияның мүшесі ретінде қатысып, лайық үміткерлерді таңдауға қосқан үлес үшін Алғыс хатпен марапатталды.
  • П.ғ.д., профессор, Ж.З.Торыбаева,     «Киберпедагог» халықаралық білімдік қозғалысының 7 легін насихаттау мен дамытуға қосқан үлесі үшін Belgian Education Council орталығының Алғыс хатымен марапатталды. 6.10-3.11.2022ж.
  • П.ғ.к., доцент.м.а А.Қ.Рысбекова Түркістан қаласының әкімінің  «Алғыс хатымен» марапатталды. Түркістан, 2021жыл.
  • PhD доцент., А.А.Куралбаева, «Нұр Отан» партиясы Түркістан қалалық филиалының төрағасы Ә.Өсербаевтың «Алғыс хатымен» марапатталған.
  • PhD доцент., А.А.Куралбаева, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі Е.Сағадиевтің Құрмет грамотасымен марапатталған.
  • PhD доцент., А.А.Куралбаева, «Қазақстан ұстазы» қоғамының мүшесі, фраг иегері (№0109/24994 04.01.2018 ж.)
  • П.ғ.к., доцент.м.а А.Қ.Рысбекова: 2013-2019 жылдар аралығында 3-шәкірті, ҚР ЖОО-ы студенттерінің ғылыми-теориялық конференциясының қортындысы бойынша, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым минстрлігінің 1-дәрежелі  және 3-дәрежелі дипломмен марапатталды.
  • П.ғ.к., доцент м.а. П.К. Искакова: 2017 ж Студенттердің кезекті 25 ғылыми-теориялық  конференцясында  студенті  ҚРБжҒМ-ің алғыс хатымен марапатталды.

Ғылыми жобалар:

• Торыбаева Ж.З. (Жоба жетекшісі). Жаңа Қазақстан  жастарын салауатты өмір салтына бейімдейтін қауіпсіз білім беру ортасын қамтамасыз етуге волонтерлік іс-әрекетті ұйымдастыру   54 342 470, 50 теңге ( ҚР ҒЖБМ ҒК гранттық қаржыландыру жобасы