Бағдарламалар

Экономика, басқару және құқық факультеті / Құқықтану кафедрасы / Докторантура

8D04208 - Құқық докторантура бағдарламасы

Course Image Экономика, басқару және құқық факультеті Құқықтану кафедрасы

• Жаңа білім алуға, инновациялық бағдарламаларды, қолданбалы, салалық және пәнаралық зерттеулерді әзірлеуге қабілетті.
  • Отандық және халықаралық ғылыми конференцияларда ғылыми зерттеулердің нәтижелерін ұсынуға және оларды отандық және шетелдік бейінді журналдарда жариялауға қабілетті..
  • Докторантураға «магистр» дәрежесін  алған және кемінде 1 (бір) жыл жұмыс тәжірибесі бар адамдар қабылданады. Докторанураға үміткерлер шет тілін білетіндігін дәлелдейтін жалпы еуропалық құзыреттіліктеріне (стандарттарына) сәйкес келетін халықаралық сертификаттарды ұсынады. Докторантураға оқуға түсу емтиханының қорытындысы бойынша конкурстық негізде жүзеге асырылады. Шетел азаматтарын докторантураға қабылдау ақылы негізде жүзеге асырылады.
  • Орта арнайы, жоғары білім беру ұйымдары
  • Құқықтық мәселелерді шешуге байланысты ғылыми және ғылыми-зерттеу ұйымдары.
  • Заң шығарушы органдары.
  • Атқарушы органдары.
  • Сот органдары.
  • Төрелік соттар.
  • Нотариат.
  • Адвокатура.
  • Полиция.
  • Прокуратура органдары.
  • Жазаны орындайтын органдар.
  • Кеден органдары.
  • Мемлекеттік билік және жергілікті өзін-өзі басқару органдары.
  • Экономиканың негізгі секторларын, қызмет көрсету саласын білдіретін өнеркәсіптік, қаржылық және коммерциялық ұйымдар.