Бағдарламалар

Спорт және өнер факультеті / Бейнелеу өнері кафедрасы / Бакалавриат

6B02125 - Сән өнері

Course Image Спорт және өнер факультеті Бейнелеу өнері кафедрасы

• Өнер саласында мәліметтерді жинақтау және сыни көзқараспен талдау нәтижесінде өзбетінше шешімдер қабылдау дағдысын қалыптастырады;
  • Сәндік-қолданбалы өнеріндегі көркем шығармашылық еңбектерді жобалау жұмыстарында жоспарлау, ұйымдастыру іскерліктері мен дағдыларын пайдаланады.
  • Сән өнері білім беру бағдарламасы бойынша оқуға түсушілер үшін талапкердің жалпы орта (толық) білімі немесе орта арнаулы кәсіптік білімі туралы мемлекеттік үлгідегі құжаты және Ұлттық бірыңғай тесті тапсыру қорытындысы байқауынан – «кіріс» сынағынан сәтті өткен болуы қажет. Бағыттың ерекшелігіне қарай шығармашылық емтихандар тапсырады. Шетелден келетін талапкерлер арнайы дайындықтан (тілдік дайындықтан және білім берудің міндетті деңгейін меңгеру  үшін) өтуі қажет. (Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 600 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 29 бұйрығымен өзгеріс енгізілген).

• Бакалавриат бағдарламаларын меңгерген түлектер өзінің кәсіби қызметін өнер саласындағы халық дәстүрлерін, отандық және халықаралық тәжірибе мен заманауи жетістіктерді пайдалана отырып, бірегей сәндік өнер туындыларын орындау аясында жүзеге асырады.