Факультет тарихы

2001 жылы ашылған факультет, қазіргі  таңда құрамында  4 кафедрасы бар факультет заманауи талаптарға сай бакалавриат, магистратура бойынша 13- білім беру бағдарламалары бойынша студенттерге білім беріп келеді. Сапалы мамамандарды дайындауды төрт кафедраның профессорлары мен оқытушылары жүзеге асырады: «Дене мәдениеті», «Дене тәрбиесі және бастапқы. әскери дайындық », «Орындаушылық өнері» және «Бейнелеу өнері». Мамандық ерекшеліктеріне сәйкес білім алушыларға шығармашылық сахналар, би алаңы, суретшілерге галерея бөлмесі, дизайнерлерге арнайы кабинеттер және спортшыларымызға бокс залы, күрес, таеквандо залы т.б. жабдықталған.  Кафедраларда оқу кабинеттер, электронды кітапхана, оқу залы мен компьютерлік кабинеттер қызмет көрсетеді.Факультет оқытушы-профессорлары болашақ жастарға заман талабына сай білім беруде аянбай еңбек етіп, еліміздің болашағына өздерінің үлестерін қосуда. 2001 жылдан бері факультетімізді п.ғ.д., профессор Жарылқасын Керімбекұлы Оңалбек,  п.ғ.д., профессор  Бахытжан Қалжанұлы Мухамеджанов, филос.ғ.к.ғ., профессор Көпжасар Дүрменұлы Баетовтер басқарған. 2019 жылдан бері факультетімізді п.ғ.к., профессор Абусейтов Бегахмет Зайнидинұлы басқаруда.