Жетістіктер

Жетістіктері

Кафедраның жетістіктері:

• Кафедра оқытушылары пандемиялық жағдайға байланысты «Қашықтықтан білім беру технологиялары бойынша оқыту және бағалау» атты 72 сағаттық семинарға қатысып сертификатталды. (13.04.-18.04.2020).
  • Кафедра оқытушылары «Teaching and Learning Online in Tertiary with OUP» Oxford Professional Development Webinar-на қатысып сертификатталды. (27.10.2020)
  • Кафедра оқытушылары «Новая педагогика. Дизайн программ. Новые методы онлайн преподавания» атты 72 сағаттық семинарға қатысып сертификатталды. (08.11.-10.11.2020).
  • 2021-2022 оқу жылында ағылшын тілінен білімін шыңдау жағынан ОПҚ жетістіктерге де жетті, Акешова Насиба Мурзахановна TOEFL сертификатына қол жеткізсе, Оспангалиева Гулжан Усенбайкызы IELTS сертификатына және ағылшын тілінен Ұлттық біліктілік тестілеу сертификатына иемденді.
  • Буркитбаева М.А,Агайдарова К.Х, Ерденова С.М, Якияева Г.Ш, Сұлтанбекова Ж. К.,Қабылова О. Қ, Акешова Н.М,  Дадажанов Ф.А. cынды ОПҚ «Teaching English as a Foreign Language: Methods in Action-Coping with heterogeneity in the classroom» тақырыбында 04.04.2022-29.04.2022 аралығында біліктілік көтеру курсының сертификатын иемденді.
  • 21.10.2022 жылы кафедраның оқытушылары Алипхан Гүлжан Каратаевна, Якиева Гулмира Шариповна, Джамалова Саида Алмазовна сынды бірқатар ОПҚ университеттің дамуына қосқан ерекше үлесі үшін 30 жылдық мерейтойлық төсбелгісімен марапатталды. Аға оқытушы Буркитбаева Меруерт Ұстаздар мерекесіне орай, оқу ордасының жетістікке жетуіне қосқан .үлесі үшін университетен атынан Алғыс хатқа ие болды.
  • 30.11.2022 жылы Жалпыакадемиялық ағышын тілі кафедрасының меңгерушісі Жанатаев Қазақбай Абдуалиевич «Білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподағына сіңірген енбегі үшін» төс белгімен марапатталды.
  • 2023 жылы ақпанда Жалпыакадемиялық ағылшын тілі кафедрасының оқытушылары Ерденова Сандуғаш, Сұлтанбекова Жәудір 2023 жылы ұйымдастырылған Юнус Эмре институты жариялаған түрік тілі деңгейін анықтау емтиханынан сәтті өтіп B2 деңгейі бойынша сертификатқа ие болды.
  • Жалпыакадемиялық ағылшын тілі кафедрасының оқытушысы Кыздарбекова Мөлдір Мичиган университеті 2023 жылы маусым айында онлайн түрде ұйымдастырған «Inspiring and Motivating Individuals» атты курсын сәтті аяқтады.
  • 2023 жылы шілде айында Кафедра оқытушылары Бүркітбаева Меруерт және Алимова Юлдузхон TOEFL ITP тестінен өтіп, сертификатқа ие болды.
  • Кафедра оқытушысы Агайдарова Кундыз 25.09.2023-10.11.2023 аралығында онлайн өткен «TEACHING IELTS» курсын сәтті аяқтап, сертификат иемденді.

Студенттердің марапаттары, алғыс хаттары

• 2019 жылы 19-сәуірде кафедра оқытушысы Утегулова Гулзаттың жетекшілігімен құқықтану мамандығы, ЗҚТ-813 тобының 1-курс студенті Келденбаева Жәмила Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, филология факультетінің шетел тілдер кафедрасында тілдік емес мамандықтардың 1 курс студенттері арасында шеті тілі бойынша өткен Республикалық студенттік олимпиададан ІІІ орынды иемденіп, 3-дәрежелі дипломмен марапатталды.
  • 2022 жылы қараша айында өткен студенттердің кезекті ХХХІ ғылыми-теориялық конференциясы «Ағылшын тілі» секциясы бойынша “Ағылшын тілі ” секциясы бойынша студенттердің кезекті ХХXI ғылыми конференциясында төмендегі студенттер университет тарапынан марапатталды:
  • І орын Джунайдуллаев Изатулла. СТК-103 тобының студенті.   Тақырыбы:  Procrastination  (Ғылыми жетекші: оқытушы М.З.Жанибеков)
  • ІІ орын  Хайри Мохаммад Кабир Хайир Мухаммад. ЭЭК-211 тобының студенті.  Тақырыбы:  Demand for the chosen for labor market  (Ғылыми жетекшісі:  оқытушы О.Қ.Кабылова )
  • ІІ орын Гулами Абдул Латиф Ассадуллах. ЭЭМ-212 тобының студенті. Тақырыбы: The main factors that affect the success of women managers. (Ғылыми жетекшісі: оқытушы Ж.Султанбекова)
  • ІІІ орын Жанабаева Балауса. ЭМҚ-211 тобының студенті.  Тақырыбы: Reseptive skills  (Ғылыми жетекшісі: оқытушы А.Нурманова)