Blog Image

Есірткеге, нашақорлыққа қарсы болуға және салауатты өмір салтын ұстануға шақырамыз

Бүгін Әлеуметтік-гуманитарлық ғылымдар факультетінің 1 курс студенттері Түркістан облысы бойынша Есірткі қылмысына қарсы күрес департаменті Түркістан қалалық ІІБ қызметкерлері мен санитарлық-эпидемиологиялық станса дәрігерлерімен бірлесіп өткізген нашақорлыққа қарсы кездесуге қатысты. Кездесу барысында тәртіп сақшылары студенттерімізге есірткіні қолданудың, оның ішінде синтетикалық есірткі мен фармацевтикалық нашақорлықтың зияны туралы жан-жақты түсіндірді. Сондай-ақ оларға есірткінің заңсыз айналымына қатысты құқық бұзушылықтарды жасағаны үшін жауапкершілік бар екенін ескертті.

Студенты 1 курсов факультета социальных и гуманитарных наук приняли участие в антинаркотической встрече, проведенной  Управлением по противодействию наркопреступности Туркестанской области совместно с полицейскими города Туркестана и врачами санитарно-эпидемиологической станции. В ходе встречи стражи порядка разъяснили нашим студентам о вреде употребления наркотиков, в том числе синтетических наркотиков и аптечной наркомании. Также напомнили об ответственности за совершение правонарушений, связанных с незаконным оборотом наркотиков.