Жетістіктер

Кафедраның жетістіктері

ҚР Білім және ғылым министрлігінің «ЖОО-ның үздік оқытушысы» мемлекеттік грантының иегерлері:

• « ЖОО-ның үздік оқытушысы — 2009» — тех.ғ.к., аға оқытушы Шалбаев Бақытжан
  • «ЖОО-ның үздік оқытушысы — 2010» — ф.-м.ғ.д., профессор Бахтибаев Абдухаир
  • «ЖОО-ның үздік оқытушысы — 2011» — п.ғ.д., доцент Байзак Усен
  • «ЖОО-ның үздік оқытушысы — 2017» — «Физика» кафедрасының меңгерушісі, ф.-м.ғ.д., профессор Тұрмамбеков Төребай Абдрахманұлы
  • «ЖОО-ның үздік оқытушысы — 2017» — п.ғ.к., доцент м.а. Сарыбаева Әлия Хожанқызы.
  • «ЖОО-ның үздік оқытушысы — 2020» - PhD, аға оқытушы Раманкулов Шерзод Жумадуллаевич
  • «ЖОО-ның үздік оқытушысы — 2021» -
  • «ЖОО-ның үздік оқытушысы — 2022» -
  • «ЖОО-ның үздік оқытушысы — 2023» -      аға оқытушы, кафедра меңгерушісі Сейтов Бекболат Жуманович

2018-2021 оқу жылында Республикалық пәндік олимпиадаларда жүлделі орынға ие болған студенттер:

• Манжан Ақжайсан — 5В060400 Физика мамандығы бойынша ІІІ орын, Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің ХІ Республикалық студенттік пәндік олимпиадасы (Алматы, жетекші доцент м.а., PhD Ш.Ж.Раманкулов)
  • Камбарбеков Сардор -5В060400 Физика мамандығы бойынша ІІІ орын, Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің ХІ Республикалық студенттік пәндік олимпиадасы (Алматы, жетекші доцент м.а., PhD Ш.Ж.Раманкулов)
  • Пернебаев Әлімхан – 6В05348 Физика мамандығы бойынша алғыс хат, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының “Облыстық дарынды балаларды анықтау және қолдау орталығы” КММ – да өткен 6-11 сынып оқушылары арасында өткен “Ясауитану-2021” байқауының облыстық кезеңінде белсене қатысып, білікі маман ретінде атқарған еңбегіңіз үшін.
  • 2021-2022 оқу жылында Ш.Ж. Раманкуловтың жетекшілігімен бойынша ӘЛ-ФАРАБИ АТЫНДАҒЫ ҚАЗАҚ ҰЛТТЫҚ университетінде өткен ХІV Республикалық пәндік олимпиададасының ІІ кезеңінде  Физика 6В05348 БББ-студенттері II орын алған Перне Нұрбақ. III орын алған Жетібайқызы Нұрай жүлделі орындармен марапатталды.
    2022-2023 оқу жылында И.Б. Усембаеваның жетекшілігімен жыл сайынғы физика пәні бойынша ӘЛ-ФАРАБИ АТЫНДАҒЫ ҚАЗАҚ ҰЛТТЫҚ университетінде өткен олимпиадада III орын алған Физика 6В05348 БББ-студенттері Абдуразаков Хожахмед пен Мамаджанов Данияр жүлделі орындармен марапатталды.
  • Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттерінің олимпиадасында 6В05348 Білім беру бағдарламасының студенті  Пернебаев Әлімхан ХV Республикалық пәндік олипиадасының ІІ кезеңінде жүлделі ІІІ орынмен марапатталды. Жетекшісі PhD аға оқытушы Б.Ж. Сейтов.
  • Розиматов Рахматулла және Сейдолла Аблайхан – 6В01510 — Физика мамандығы студенттері Астана қаласындағы Республикалық «Білім өркениеті» ұлттық инновациялық ғылыми-зерттеу орталығында өткен «Сен ғылымға болсаң ынтық …» атты республикалық байқауына қатысып жеңімпаз атанып, І дәрежелі дипломмен марапатталды. Ғылыми жетекшісі PhD аға оқытушы Нұрдәулет Шектібаев.