Жетістіктер

• Кафедра профессор - оқытушылар құрамының елеулі үлесімен  әлемдік рейтингтік ғылыми журналдарда (Scopus, Elsevier, Clarivate Analitic, WoS) 13 мақала жарияланды. Сондай-ақ ҚР БжҒм Білім және ғылым саласын бақылау комитеті ұсынатын тізімі бойынша ғылыми журналдарда, жинақтарда, жақын және алыс шетелдерде соңғы үш жылда 50-ден астам ғылыми мақалалар жарық көрді.
  • Соңғы он жылда Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мөрімен 2 оқулық, сонымен қатар 18 оқу-әдістемелік кешен шығарылды.
  • 2023 жылдың  01-03 наурыз аралығында «Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігі» (АРТА – IAAR) арқылы университетіміз институционалдық аккредиттеу процедурасынан өтіп, 5 жыл мерзіміне сертификат алды.
  • Белоруссия жоғары медициналық білімнен кейінгі білім беру академиясы арасындағы  06.06.2023ж. №23/947 ынтымақтастық туралы келісім шарт түзілді.

Ғылыми жобалар:

• Тақырыбы: Шымкент қаласы тұрғындарында аорта және тәж артериясындағы атеросклерозының компьютерлік диагностика зерттеулеріндегі  жас ерекшеліктері байланысты скиологиялық көріністері мен сипаттамалары.