Жетістіктер

Жетістіктері

Кафедрада білім беру мен оқытудағы әдістемелік бағыттар интерндерді оқытудың заманауи теориясы мен WFME, LCME/CACMS, AMC, GMC талаптарына және BEME, AMEE жетекшіліктеріне негізделді.

2021 жылы кафедра ЖОО Білім беру бағдарламаларының рейтингі (АТАМЕКЕН) бойынша 7R01106 - «Отбасылық медицина»,  2022 жылы 7R01129 – «Патологиялық анатомия»,  7R01116 – «Клиникалық фармакология» білім беру бағдарламалары ашылды.

Ғылыми жобалар

Кафедра меңегерушісі А.М. Дауреханов және интернатура 7 курс білмгері Остемиров Бағдат Самарканд қаласында өткен студент-медиктер ІІ халықаралық олимпиядасында «Ғылыми жұмыстар және жас ғалымдар жобалары» на қатысты.

Кафедра меңгерушісі А.М. Дауреханов және интернатура 7 курс білмгері Остемиров Бағдатқа Самарканд қаласында өткен студент-медиктер ІІ халықаралық олимпиядасында « Патологиялық антомия» бөліміне жетекшілік етті.

Кафедра магистр-оқытушысы А.Қ. Шонбаева және интернатура 7 курс білмгері Маханов Жақсылыққа Самарканд қаласында өткен студент-медиктер ІІ халықаралық олимпиядасында «Патологиялық антомия» бөліміне жетекшілік етті.

Кафедра магистр-оқытушысы А.Қ. Шонбаева және интернатура 7 курс білмгері Нурбай Рустемге Самарканд қаласында өткен студент-медиктер ІІ халықаралық олимпиядасында « Патологиялық антомия» бөліміне жетекшілік етті.