Білім беру мақсаттары мен жетістіктері

• Басты бет

Білім беру мақсаттары

Электротехника кафедрасы үш негізгі миссиямен құрылды: оқу, ғылыми-зерттеу және мемлекеттік қызмет. Осы негізге сүйене отырып, біздің кафедра студенттерге өмір бойы үздіксіз оқуға және көшбасшылыққа дайындайтын көзқарас, құндылық көзқарасы және білім береді, қоғамның игілігі үшін барлық негізгі салаларда интеллектуалды, шығармашылық және тиімді жұмыс істеу сезімін береді. электр және басқару инженериясы; адамзатты жақсарту үшін жаңа білімді генерациялау және оны жалпыға тарату; Ол қазіргі және болашақ технологиялық қажеттіліктерге шынайы және инновациялық шешімдерді шығаруға, әлеуметтік және ғылыми прогресте жетекші рөл атқаруға және біздің бөлімге қажет болған кезде қажетті қызмет көрсетуге бағытталған.

Біздің кафедраның мақсаты – студенттерге қажетті кәсіби дайындықты қамтамасыз ету, сонымен қатар қолданбалы және теориялық зерттеулер жүргізу. Сондықтан студенттер мамандану басталғанға дейін математика, физика және химия сияқты іргелі ғылымдар бойынша берік білім, сондай-ақ экономика, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдарды түсіну талап етіледі және күтіледі. Бағдарлама жауапкершілік пен парасаттылыққа баса назар аудара отырып, жеке бастама мен тапқырлықты дамытуды ынталандыруға бағытталған.

Хожа Ахмет Йесеви атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің негізгі миссиясы мен пайымдаулары аясында білім беру бағдарламаларының орындалуы мен дамуы және жаңа бағдарламалардың ашылуы Халықаралық инженерлік білім берудің жалпы принциптеріне сәйкес анықталады.