Хирургиялық аурулар

Білімгер

Хирургиялық аурулар

Біз туралы

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, Медицина факультетінің «Хирургиялық аурулар» кафедрасы Түркістан облысы Кентау қаласындағы «Кентау қалалық орталық аурухана» базасында алғаш рет 1993 жылы ашылған болатын. Кафедраның алғашқы меңгерушісі м.ғ.д., профессор М.М. Ахметов 1993 жылы тағайындалып, 1995 жылға дейін басқарды.
Кафедра құралған кезден бастап осы таңға дейін: 7 кандидаттық диссертация, 2 докторлық диссертация, 6 магистрлік диссертациялар қорғалған болатын.
Сонымен бірге кафедраның Профессор-Оқытушы құрамы жоспарға сәйкес және жоспардан тыс өз біліктіліктерін шет елдерінде және Республикалық мекемелерде арттыруда. Соған қоса қызметтік жұмыстарының нәтижесінде Халықаралық, Республикалық, Облыстық және университеттік деңгейде төс белгілерімен, алғыс хаттармен марапаттарға ие.

Білім беру бағдарламасы

Білімгер