Жетістіктер

Кафедраның жетістіктері

Кафедраның қазіргі таңдағы ғылыми потенциалының пайыздық көрсеткіші – 50%. Кафедраның ОПҚ-ы Халықаралық және Республикалық деңгейлерде ғылыми конференциялар және семинарларға қатысқан, ғылыми мақала отандық, шетелдік, оның ішінде Әлемдік рейтингтік ғылыми басылымдарда жариялаған, инновациялық патенттер алған, сонымен қатар студентттердің ғылыми-теориялық конференцияларында орын алған студенттер Республикалық деңгейде марапатталған. Кафедра ұйымдастырылғаннан бері ОПҚ-ның белсенділігімен кафедрада жүргізілетін пәндер бойынша оқу құралдары, оқу-әдістемелік құралдар  және  электрондық оқулықтар баспаларға шығарылуда. Кафедра меңгерушісінің басшылығымен 1-5 курс аралығындағы студенттерден тұратын медициналық «Veritas» клубын құрды. Клубтың студенттері көптеген Халықаралық Олимпиадаларға, Конференциялар мен Форумдарға белсенді қатысып жүлделі орындардан көрінуде.

Сонымен қатар, кафедраның профессор-оқытушы құрамы бірнеше патенттердің авторлары: «Электрохирургиялық коагулятор» атты хирургиялық құрылғысына №1859 21.11.2016 жылы патент алды. Авторлары: п.ғ.д., доцент У.А.Байзақ, м.ғ.к., доцент м.а. Н.Қ.Төлежанов және б.ғ.к., аға оқытушы Б.Ү. Байзакова;