Ағылшын тілі бөлімі

Білімгер

Ағылшын тілі бөлімі

Біз туралы

Ағылшын тілі бөлімі – бәсекеге қабілетті, жан-жақты дамыған, шығармашылық ойлау қабілеті жоғары, ағылшын тілін В1 деңгейінде жетік меңгерген, терең білімді тыңдаушы дайындайтын университет құрылымдарының бірі

Ағылшын тілі бөлімінде ТК (Түркия квотасы) тыңдаушыларға New Headway fourth edition Beginner A1, New Headway fourth edition Elementary A2, New Headway fourth edition Pre-Intermediate B1 кітаптармен практикалық сабақтар өткізіледі.

Бөлімінің оқытушы-профессорлар құрамы заманауи педагогикалық әдіс-тәсілдерді қолдана отырып, тыңдаушылардың ағылшын тілінде сөйлеу және жазбаша қарым-қатынас жасау қабілеттерін дамытуда. Бөлімде  «Speaking club»  үйірмесі жұмыс істеуде.

Бөлімде 24 қызметкер жұмыс істейді: 16 магистр оқытушы (оның ішінде 2 оқытушы Түркия Республикасының азаматы), 2 аға оқытушы, 5 оқытушы, 1 лаборант қызмет атқарады.  Бөлімде, сонымен     қатар, 3 оқытушының халықаралық үлгідегі (IELTS) сертификаттары бар.

Білім беру бағдарламасы

Білімгер