Біздің қызметтеріміз

Коммерцияландыру Офисінің қызметі

Коммерцияландыру офисінің қызметтері:

1. Технологияларды іздеу, жобаларды іріктеу және өндіріске енгізу, гранттық конкурстарға қатысу, сапалы, коммерциялық әлеуеті бар ғылыми жобалар аясында өндіріс орындарын ашу, жобаларды іске асыру.
  2. Идеядан өнімге жету, қатысушыларға бизнес-модельдерді дайындауды уйрету, инкубациялық бағдарламаларды әзірлеу, стартап жобаларды қолдау, жастар арасында кәсіпкерлікті ынталандыру.
  3. Зияткерлік меншікті құқықтық қорғау, инновациялық патенттер алу, патенттік зерттеулер жүргізу, инновациялық, алынған патенттерді өндіріске енгізу, ірі өндіріс орындарымен байланыс орнату.
  4. Жеке/заңды тұлғаларға тауар/қызмет ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу, сату, коммерциялық жобаларды орындаудың механизмін әзірлеу, университетке қосымша табыс алып келуге жасалатын келісім-шарттардың базасын жасау.
  5. Университет меншігіндегі активтерді аныктау коммерциялық бағалау. Орындарды, жерлерді жалға беру. Барлық сатылатын тауар, өнім, қызметтерді университеттің коммерциялық сайты арқылы сатуды қамтамасыз ету.