Міндеттеріміз

Біздіңміндеттеріміз

Біздің міндеттеріміз – оқытушы-профессорлармен қызметкерлер және  студенттерге алғашқы медициналық қӛмек кӛрсету.Жұқпалы аурулардың алдын-алу мақсатында профилактикалық шаралар атқару, салауатты ӛмір салтын нығайту - Біздің міндетіміз Тәулік бойы оқу ғимараттары мен жатақханалардағы оқытушыпрофессорлармен қызметкерлер және  студенттерге шақыртуымен алғашқы медициналық кӛмек кӛрсетеді. Медициналық бекеттер  жатақханалар мен оқу ғимараттарының бірінші қабатында орналасқан. Амбулаторияда   жоғары және орта білімді, білікті тәжірбиелі мамандар қызмет кӛрсетеді.   Студент ауырып қалған жағдайда «АИ» дәрігерлік амбулаториясының дәрігеріне қаралады. Дәрігер студентке анықтаманы  студенттің келіп қаралған күнінен бастап, сырқатының ауырлығына қарай   6-күнге дейін бере алады.Басқа емдеу мекемелерінен алынған анықтаманы студент  амбулаторияға тіркетіп, деканатқа тапсыру керек.