Кіріспе

Қ.А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің «АИ» дәрігерлік амбулаториясы

«АИ» дәрігерлік амбулаториясы университет ашылғалы қызмет атқарып келеді.  Қ.А.Ясауи  атындағы Халықаралық  қазақ-түрік университеті «АИ» дәрігерлік амбулаториясы жатақханада орналасқан студенттерге қалашықта тұратын барлық профессорлар мен қызметкерлерге тәулік бойы алғашқы медициналық кӛмек кӛрсетеді Медициналық кӛмек Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің 2021жылғы 05 тамыздағы №76 бұйрығымен  бекітілген «Білім беру обьектілеріне қойылатын санитарлық-эпидемиологиялық талаптар» санитарлық қағидаларын бекіту туралы бұйрығына сәйкес, 2004ж  9-шы желтоқсанда серия ЛП №01111530ДХ медициналық және дәрігерлік қызметке арналған мемлекеттік лицензиямен  жүргізіледі. «АИ» дәрігерлік амбудаториясында 1-бӛлім меңгерушісі 2-дәрігер, 1-акушерка, 1-аға мейірбике,17-мейірбике, 1-кіші мед.қызметкер-(жалпы 22,0 штат бірлігі ) қызмет атқарады.