Біздің қызметтеріміз

Орталықтың міндеттерді

Шаруашылық департаменті оқу, жатақхана, қосалқы ғимараттарының тазалығына, санитарлық жағдайын, жеткілікті мөлшерде жылу, жарық, ауыз су, ішкі-сыртқы телефон байланысының жұмыс істеуі жәнеде осы аталған нысандардың жыл сайын ақауын анықтап күрделі немесе ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу және университет қалашығын көгалдандыру. Шаруашылық департаментінде жылу жүйесі төрт қазандықа бөлініп басқарылады. Қазандықтарда қала жарығы сөнгенде автономды тоқ өндіретін дизель электростанциялары бар. Жәнеде университет қалашығын ауыз сумен қамтамасыз етіп тұрған 750 м тереңдіктен су шығатын ұңғыма (скважина) орталық су қоймасында орналасқан. Университет қалашығын электр жарығымен қамтамасыз ету мақсатында кернеуі 110/35/10 кВ университет подстанциясы қалашыққа электр жарығын береді.