Студенттік асхана

• Даму және үйлестіру департаменті
Құрылымдық бөлімдер / Әкімшілік департаменттер / Даму және үйлестіру департаменті

Студенттік асхана

Course Image Құрылымдық бөлімдер Әкімшілік департаменттер

Таныстыру

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінің мақтанышының бірі – «Студенттік асхана». Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіне қарасты «Студенттік асхана» орталығы 1998 жылы 1 мамыр күні салтанатты түрде еліміздің Тұңғыш президентінің  қатысуымен ашылды. «Студенттер асханасы» орталығы   Президенттің №2/26 бұйрығы негізінде 2002 жылдың 8 ақпанында Әлеуметтік қолдау бөлімі атауымен құрылды.

2022 жылдан бастап бөлімге жаңадан «Студенттік асхана» атауы берілді.

Қызметтеріміз

Тұтынушыларға түрлі ас мәзірін ұсынып және қолайлы қызмет көрсету арқылы өз ерекшелігімен көптің ықыласына бөлену. Сонымен қатар университетімізге алыс жақыннан келген қонақтарға, дәмді сапалы тағамдарды ұсыну және маңызды іс-шараларды жүргізу (кофе-брейк, конференциялар, түскі және кешкі астар). Әрине, бірінші кезекте, университет басшылығының ерекше көңіл бөлуі болса, екіншіден Орталық асхана қызметкерлерінің белсенді іс-әрекетінің жемісі.