Біздің қызметтеріміз

Өнімнің және атқарылған жұмыс пен көрсетілген қызметтің өзіндік құны есебін және оларды өндіруге кететін шығындар есебін жүргізу.

Еңбек номенклатурасын белгіленген тәртіп бойынша жүргізу.

Әдістемелік ұсыныстар мен нормативтік актілерге сай қаржылық мәселелер бойынша ереже әзірлеу.

Жабдықтаушылармен, мердігерлермен, жеке тұлғалармен, қызмет көрсетуші банктермен және өзге де ұйымдармен тауарлы-материалдық құндылықтарды сатып алу және қызмет көрсету мен қызмет алу туралы келісім-шарттардың жасалуын бақылау.

Қолданыстағы нормативтік актілерге сай университет қызметкерлеріне бюджет бойынша еңбекақы аудару және берудің есептік жұмыстарын жүргізу.

Салықтарды, міндетті төлемдер мен зейнеткерақы жарналарын есептеу, ұстау және дер кезінде аудару.

Бюджет бойынша студенттерге стипендия есептеп және аудару .

Ақылы негізде білім алатын студенттердің оқу төлемақысы бойынша есеп жүргізу.

Жатақханалар мен коттедждер бойынша кіріс пен шығыстар есебін жүргізу.

Тауарлы-материалдық құндылықтар мен қызметтер сатып алуға қатысты іс-сапар шығындары мен есеп берілуге тиіс қаржы сомаларының есебін жүргізу және қадағалау.

Банк есепшоттары бойынша қаржы түсімі мен айналымын бақылау.

Тауарлы-материалдық құндылықтардың (ТМҚ), негізгі құралдар мен барлық есеп айырысулардың жылдық санағын жүргізу және материал қозғалысының есебін жүргізу (ТМҚ-ны қоймаға түсіру, қоймадан беру, тізімнен шығару, сату және т.б.).

Есеп айырысу шоттары бойынша банк құжаттарын дайындау, бюджет және өзге де көздер бойынша қаржы түсімі мен шығынының есебін жүргізу.

“Бухгалтерлік есеп және есептілік” Заңы мен бухгалтерлік есеп стандарттарының талаптарына сай шаруашылық операцияларға қатысты құжаттарды тиісті деңгейде рәсімдеу.

Статистикалық, салықтық және бухгалтерлік есептіліктің барлық түрлерін әзірлеу және тапсыру.

Құрылымдық институттардың есептерін қабылдау және біріккен (консолидтік) есеп дайындау.

Университет Жарғысына, Ішкі еңбек тәртібі мен осы Ережеге сәйкес қызмет атқару.

Бұхартериялық баланс

Ақша қаражаттарының қозғалысы туралы есеп

Пайда мен залал туралы есеп