Деканның хабарламасы

Құрметті студенттер;

Ахмет Ясауи университетіне қош келдіңіз.

Біз сіздермен стоматология факультетінде өткізетін 5 жылдық кезеңге қуаныштымыз және біз сізді болашақтың табысты тіс дәрігері ретінде дайындаудың мақтанышы мен бақытын қазірдің өзінде сезінеміз.

Факультетімізде оқу «қазақ, орыс және түрік» тілдерінде жүргізіледі. Этикалық құндылықтарды бірінші орынға қоятын және халықаралық тәжірибеге ие профессорлық-оқытушылар құрамы клиникаға дейінгі кезеңде студенттерімізге заманауи дәрістер, семинар залдары, ғылыми-зерттеу және симуляциялық зертханаларда әлемдік деңгейдегі білім береді. Клиникаға ауысатын студенттеріміз ең заманауи және озық технологиялық құрылғылармен жабдықталған Ауыз және стоматологиялық орталықта әлемдегі қазіргі емдеу мектептерін үйренеді және қолданады.

Ахмет Йесеви университетінің стоматология факультеті ретінде біздің ең үлкен мақсатымыз – ұлттық және халықаралық деңгейде құрметті, білікті және этикалық құндылықтарға ие заманауи стоматологтарды ғылыми өнімділігі жоғары факультет ортасында дайындау.

Халықаралық аренада өнімді әзірлеу және патент иеленуде ерекшеленетін мекеменің қамқорлығымен құрылған қорымыздан алатын күшпен және университетіміздің жоғары басшылығының денсаулық сақтау саласындағы көзқарасымен біз білім береміз. Сізді әлемнің ең табысты университеттерінде және практикалық тренингтерде біздің динамикалық және күшті академиялық қызметкерлеріміздің тәжірибесімен өзгертетін білім беру үлгілерімен таныстырамыз. шебер-шәкірт қарым-қатынасының логикасымен денеңіздің әрбір жасушасындағы медицина.

Біз бірге үлкен жетістіктерге жететінімізге сенеміз және сіздерді әлемдік деңгейдегі тіс дәрігері ретінде дайындайтын әкімшілік және академиялық ұжымдағы барлық құнды әріптестеріммен бірге оқуда табысты өмір сүрулеріңізге тілектеспіз.

PhD. доктор Хасан Гундогар