Білім мен оқыту

Тіс дәрігері, қысқаша айтқанда, жалпы медициналық түсінік пен этикалық ережелер аясында адамдардың ауыз қуысы мен тіс саулығын сақтау және бұзылған денсаулық жағдайын қалпына келтіру міндетін атқаратын адамдарға берілген атау.

Біздің факультеттің миссиясы стоматологиялық білімнің нәтижесінде ауыз қуысы мен стоматологиялық денсаулықты адам денсаулығы мен жалпы ағза тұрғысынан қарастыра алатын, қазіргі тәсілдерге сәйкес проблемаларды шеше алатын және инфрақұрылымы бар стоматологтарды дайындау болып табылады. болашақта дамитын жаңа тәжірибелер мен технологияларға бейімделу.

Факультетіміздегі оқу 5 жылда аяқталады.Осы оқуды аяқтаған стоматологқа үміткерлер 6-шы жылы әртүрлі клиникаларда тәжірибеден өтіп, осы кезеңнің соңында тіс дәрігері атағын алады. 5 жылдық білім беру процесінің 4 және 5 курстарында сарапшы нұсқаушыларының жетекшілігімен факультет ортасында тәжірибелік сабақтарды аяқтау және Болон процесіне кіретін басқа университеттермен үйлестіру мақсатында оқу бағдарламасында қайталау зерттеулері жалғасуда. .

2017-2018 оқу жылында қабылданған студенттерге арналған курс бағдарламасы бұл бағдарламаның Түркия Республикасындағы Болон процесі мен стоматология факультетіне сәйкес келуін қамтамасыз ету үшін өзгертілді. Осылайша, студенттеріміздің осы процеске қатысушы елдер арасында көлденең және тігінен ауысуы мүмкін болады.

Биылғы оқу жылында 1-ші және 2-ші сыныптар Болон үдерісіне сәйкес оқу бағдарламасымен білім алуда.

Түркістан қаласындағы көптеген емханалармен басқа студенттеріміздің тәжірибелік сабақтарын өткізу үшін келісімдер жасалды.

Сонымен қатар, біздің факультетте студенттердің факультетте білім алуы кезінде пациенттерге практикалық қолдануды орындауға және/немесе бақылауға мүмкіндік беретін сыйымдылықты арттыруға жарамды стоматологиялық клиника және студенттердің клиникаға дейінгі зерттеулерді үйренуі үшін фантомдық және протездік техникалық зертханалар құрылған. модельдер мен макеттерде қолдану және тәжірибе жасау.

Факультетімізде қазақ, түрік, орыс және ағылшын тілдерінде білім беріліп, аудармалары жүргізіледі.