Миссия және көрініс

Миссия және көзқарас

Біздің миссиямыз:
Түрік тілдес мемлекеттер мен қауымдастықтардың студенттерін бір шаңырақ астында оқыту; Еркін және ғылыми ойдың, заманауи білім мен дағдылардың күші және әлеуметтік жауапкершілікті сезіне отырып, адам құқықтарын құрметтейтін, толерантты, ұлттық-адамгершілік құндылықтарды ұстанатын, сұрақ қоятын, ізденетін, іскер, демократиялық және зайырлы мемлекет қағидаттарын ұстанатын, тарихы мен өзіндік санасы бар тұлғаларды тәрбиелеу; «Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық қызмет арқылы ғылым мен қоғамдық өмірге үлес қосу».

Біздің көзқарасымыз:
Халықаралық стандарттарға сай білім беру ортасы, ғылыми-технологиялық зерттеу инфрақұрылымы және қызмет көрсету тәсілімен білім беру және зерттеу қызметін жүзеге асыратын, түрік мемлекеттері мен қоғамдастықтары арасындағы достық пен ынтымақтастықтың символы болып табылатын жоғары бәсекеге қабілетті университет болу.

Стоматологтарды оқытуда осы миссия мен көзқарасты орындау.