10k+

Білімгер

Жаратылыстану ғылымдары факультеті

Біз туралы

Жаратылыстану ғылымдары факультетінде 23 білім беру бағдарламасы бойынша 1491 білім алушы оқиды. Маман дайындаумен факультеттің 4 (Математика, Физика, Биология, Экология және химия) кафедрасының оқытушы-профессорлары айналысады. Білім алушылар үшін мамандық ерекшеліктеріне сәйкес жасақталған интерактивті дәрісханалар,зертханалар, электронды кітапхана, оқу залы, спорт кешені, компьютер кабинеттері жұмыс істейді. Факультетте оқытушы-профессорлар жаңа заман талабына сай мамандар даярлап, халықаралық деңгейдегі білім беру үшін педагогикалық иновациялық технологияларды қолданып, аянбай еңбек етуде. Жаратылыстану факультетінде 9 ғылым докторлары, 24 РhD доктор, 37 ғылым кандидаты өз білімдерін студенттерге беруде тынымсыз еңбек етуде.Факультет бойынша ғылыми дәрежелі оқытушы-профессорлар 76% құрайды.

Соңғы хабарландырулар

Хабарландырулар