Деканның хабарламасы

Құрметті студенттер!

Жаратылыстану ғылымдары факультетінде оқу бірегей және көп қырлы. Факультеттің басты басымдығы нарық талаптары мен дамып келе жатқан өндіріске негізделген мамандарды даярлаудың жоғары сапасы болып табылады. Бакалавриат, магистратура және докторантураның білім беру бағдарламалары жұмыс берушілерді тарта отырып әзірленеді. Түлектердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру мақсатында профессор-оқытушылар құрамы студенттерді ғылыми-зерттеу жобаларына тарта отырып, жаңа мамандандырылған бағдарламалық технологияларды пайдалана отырып оқытады. Жыл сайын біздің студенттер студенттік конференцияларда, олимпиадаларда жүлделі орындарға ие болады.

Факультеттің профессорлық-оқытушылық құрамы әрдайым ізденісте болады, шығармашылыққа, инновацияға бағдарланған, математика, физика, информатика, химия, биология, география мұғалімдерін, сондай-ақ заманауи ғылыми технологияларды меңгерген математика, физика, биология және экология мамандарын дайындайды. Біздің факультетімізде көптілді білім беру жолға қойылған, біздің білім алушыларымыз Түркия, Еуропа және Ресей Федерациясының жоғары оқу орындарында академиялық ұтқырлықтан өту мүмкіндігіне ие.

Біздің факультетте Студенттік өзін-өзі басқару студенттермен үздіксіз жұмыс жүргізетін студенттік декан және студенттер кеңесінің белсенділерімен ұсынылған. Instagram, Facebook және басқа да әлеуметтік желілерде біздің білім алушылар университет қабырғасында өздерінің бай өмірлерін көрсетіп, өз идеяларын жұртшылықпен бөлісуде.
Біздің түлектер үлкен әлеуетке ие, инновациялық жобаларды ынтамен әзірлейді және қоғамға пайда әкеледі. Олар алған білімдері мен дағдыларын барынша пайдалана отырып, табысты мансап жасайды.

Құрметті студенттер және беделді білім алуға, кәсіби дағдылар мен құзыреттіліктерге ие болуға, тұрақты мансаптық өсуді қамтамасыз етуге мүдделі кез келген адам, біз сіздерді күтеміз және жаратылыстану ғылымдары факультетінде қойылған мақсаттарға жету үшін барлық жағдайлар жасалғанына сендіреміз.

Сізді қызықты, қызықты оқиғаларға толы студенттік өмір күтіп тұр!

Факультет деканы Жанібек Исабеков