Бағдарламалар

Жаратылыстану ғылымдары факультеті / Экология және химия кафедрасы / Бакалавриат

6B01562 - Химия-Биология (Педагогикалық ғылымдар)

Course Image Жаратылыстану ғылымдары факультеті Экология және химия кафедрасы

• Оқушылардың психофизиологиялық және жас ерекшеліктерін ескеріп,  педагогикалық процестерді ұйымдастырады.
  • Оқыту және тәрбиелеу процестерінде оқушылардың әлеуметтік, жеке, инклюзивтік қажеттіліктерін ескеріп, басқару шешімдерін қабылдауға қабілетті.
  • Химия ғылымының теориялық және қолданбалы аспектілерін интеграциялай отырып, алған білімі мен білігін кәсіби қызметінде қолданады.
  • Химия-Биология білім беру бағдарламасына оқуға түсушілер үшін талапкердің жалпы орта (толық) білімі немесе орта арнаулы кәсіптік білімі туралы мемлекеттік үлгідегі құжаты және Ұлттық бірыңғай тесті тапсырып шекті балды жинаған қорытындысы болуы қажет. Шетелден келетін талапкерлер ақылы негізде оқитын жағдайда сұхбат арқылы қабылданады. (тілдік дайындықтан және білім берудің міндетті деңгейін меңгеру үшін). Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 31 қазандағы № 600 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 29 бұйрығымен өзгеріс енгізілген).

• Химия-Биология білім беру бағдарламасы бойынша білім бакалавры өзінің кәсіби қызметін білім беру саласында атқарады.
  • Жалпы орта білім беретін негізгі және бейіндік мектептер;
  • Мамандандырылған мектептер;
  • Техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдары;
  • Ғылыми-зерттеу мекемелері және бейіндік пәндер зертханалары