Деканның хабарламасы

Директордың хабарламасы

ҚҰРМЕТТІ ТЫҢДАУШЫЛАР!

Университетіміз Қазақстанның ғана емес, Орта Азия аумағының таңдаулы оқу орны ретінде күннен күнге даму үстінде. Дайындық орталығы тіл  үйрету білімін жетілдіре отырып, бітіруші түлектеріміз әр түрлі аумақтарда тіл үйренудің мүмкіндігімен және  өздеріне жаңа бір білімнің есігін ашу мүмкіндігін тудыртты. Біз де факультетімізде білім алушыларымыздың ен жаксы шарттарда білім алуларын жүзеге асыру үшін барлық мүмкіндіктерімізді қолдана отырып, білім алушыларымызға қолдау көрсетудеміз. Дайындық орталығының орналасу жері, университетеміздің басқа факультеттерге қарағанда ерекше. Себебі, Дайындық орталығына білім алуға келетін тыңдаушыларымыз отбасынан алғаш рет жырақта және өзге бір мемлекетте білім алуда. Бұл себептен де жастарымызға тыныштық пен қауіпсіз бір қоғам ұсыну кезінде оларға өмір сүру заңдылықтарын үйрету біздің ен басты қызметіміз.