10k+

Білімгер

Инженерия факультеті

Біздің факультет 2004 жылдың қазан айында «Ақпараттық технологиялар және инженерия факультеті» болып құрылды. Сенаттың шешімімен 2014-2015 оқу жылынан бастап факультет атауы «Инженерия факультеті» болып өзгертілді. Біздің факультет бакалавриат пен жоғары оқу орындарында заманауи, жан-жақты және мықты инженерлік білім беру мақсатында өз қызметін жалғастыруда. Жақсы жабдықталған профессорлық-оқытушылық құрамымен магистратура деңгейінде.Сонымен қатар, біздің факультет білікті, ерекше және инновациялық зерттеулер жүргізеді. Ол өзінің білім беру және оқыту өмірін ғылыми-техникалық жетістіктерге үлес қосу және жақын институттар құру арқылы ұлттық және халықаралық дамуға үлес қосу миссиясымен жалғастыруда. Салалық және мүдделі мекемелер мен ұйымдармен ынтымақтастық орнатуда.

Соңғы хабарландырулар

Хабарландырулар