Деканның хабарламасы

Құрметті студенттер,

Ғылым мен техника көз ілеспес шапшаңдықпен дамып келе жатқан қазіргі әлемде инженерия осы прогресті басқаратын және жүзеге асыратын пән ретінде өте маңызды. Қоғамның қажеттіліктерін қанағаттандыратын, технологиялық әзірлемелерді басқаратын және болашақ мәселелерін тұрақты және қауіпсіз шешуді қамтамасыз ететін инженерлерді даярлау үшін білікті инженерлік білім қажет.

Ахмет ясауи университетінің инженерлік факультеті ретінде біз заманауи және әмбебап ақпарат пен технологияларды өндіретін, біздің негізгі құндылықтарымызды қабылдайтын, қоғамға үлес қосатын, тәжірибеден өту мен біз ұсынатын жобаларды жүзеге асыру мүмкіндіктерінің арқасында, өнеркәсіппен берік байланыс орната отырып, сондай-ақ біздің күшті оқытушылар құрамымыздың арқасында жақсы жаққа өзгеретін инженерлерді дайындау мақсатында жұмыс жасаймыз.
Біздің факультеттегі барлық инженерлік бағдарламаларымыз, теориялық білімді практикалық қолданумен үйлестіретін кешенді оқу бағдарламасын ұсына отырып, студенттерімізге сапалы білім беру үшін жасалған.

Біздің студенттер жоғары білімін жалғастыра отырып, ғылыми зерттеулермен айналыса бастайды және жобалық зерттеулерге үлес қоса алады, оқытушылармен бірге әртүрлі ұлттық және халықаралық ғылыми жобаларға қатысады; Erasmus / Erasmus +, Mevlana сияқты халықаралық алмасу бағдарламаларына қатысу арқылы олар әртүрлі елдерде оқуға немесе тағылымдамадан өтуге мүмкіндік алады. Біздің студенттер үлкен әлеуетке ие, инновациялық жобаларды әзірлеуге ынталы және қоғамға пайда әкелетін инженерлер ретінде дайындықтан өтеді. Түлектеріміз алған білімінің бір бөлігі ретінде алған білімдері мен дағдыларын тиімді пайдалана отырып, табысты мансапқа ие бола алады.

Декан ретінде мен, біздің студенттер мен түлектер инженерлік жетістіктерімен ерекшеленетін үлгілі тұлғалар деп мақтанышпен айта аламын. Өзіміздің студенттеріміз бен түлектеріміздің жетістіктеріне факультетте ұсынатын мүмкіндіктер арқылы үлес қосқанымызға өте қуаныштымыз.

Сіздер біздің оқытушылар құрамының ең құнды игілігісіз және болашағымыздың кепілісіз.

Проф. доктор Нажи Генч