Біз туралы

Өкілеттік кеңесінің шешімімен 2004 жылдың қазан айында "Ақпараттық технологиялар және инжиниря факультеті" ретінде құрылған факультетіміздің атауы 2014-2015 оқу жылынан бастап университет Сенатының шешімімен "Инженеря факультеті" болып өзгертілді.

Факультет өзінің білім беру қызметін бакалавриат, магистратура және докторантура деңгейінде заманауи, жан-жақты инженерлік білім беру миссиясымен жалғастырада. Білікті, бірегей және инновациялық зерттеулер жүргізу арқылы ғылыми-техникалық дамуға үлес қосады, өнеркәсіппен және мүдделі институттармен / ұйымдармен тығыз ынтымақтастық орнату арқылы ұлттық / халықаралық дамуға септігін тигізеді.

Жалпы адамзаттық құндылықтар тұрғысынан білім мен технологияны қолдана отырып, ұлттық және халықаралық стандарттарға сәйкес білім беру, ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар мен оларды қолдану арқылы әлеуметтік дамуға үлес қосу; адамзаттың негізгі құндылықтарын құрметтейтін, қоршаған ортаға ұқыпты, сауатты, жаңашыл, бастамашыл және өмір бойы білім алу қабілетіне ие инженерлерді тәрбиелеу.