Хирургиялық және балалар жасындағы стоматология

Білімгер

Хирургиялық және балалар жасындағы стоматология

Біз туралы

Хирургиялық және балалар жасындағы стоматологиякафедрасы болашақ дәрігер-стоматолог  мамандарды дайындауда қажетті теориялық және клиникалық пәндер бойынша білім береді. Кафедрада 6В10156-Стоматология білім беру бағдарламалары бойынша оқитын студенттерге арнайы жабдықталған фантом кабинеттерде және клиникалық базаларда  келесі пәндерден сабақ жүргізіледі: «Хирургиялық стоматология», «Балалар стоматологиясы»,« Имплантология», «Жас балалардың жақ-бет хирургиясының ерекшеліктері», «Хирургиялық стоматологиядағы дәлелді медицина», «Стоматологиядағы радиологиялық диагностика», «Хирургиялық стоматология пропедевтикасы», «Стоматология анестезиясы », «Ортодонтия» «Клиникалық ортодонтия» «Ортодонтия және балалар протезі».

Қазіргі таңда кафедраны Кожамбекова Эльмира Асанбайқызы басқарып отыр. 15,75 штат бірлігінде , 15 оқытушы: 1 медицина кандидаты,1 доцент ,1 PhD,4 аға оқытушылар мен магистранттар бар.

Білім беру бағдарламасы

Білімгер