Жетістіктер

Кафедраның жетістіктері

Кафедрада өзінің ғылыми бағыты қалыптасты, өңірдің әлеуметтік-экономикалық және ғылыми-техникалық дамуының өзекті мәселелерін шешу үшін ғылыми негіз және әлеует бар.

Кафедраның магистрі, аға оқытушы А.С.Набиев 07.11.2019-08.08.2020 жылдары Түркия Республикасы, Анкара қаласы, Гази университетінде Эндодонтия және реставрация бағыты бойынша біліктілігін арттырып келді.

2023-2024 оқу жылында академиялық ұтқырлық, визитинг профессор бағдарламалары аясында Ташкент мемлекеттік стоматология институтынан, Андижан мемлекеттік медицина институтынан, Самарканд мемлекеттік медицина институтынан, Бухара мемлекеттік медицина институтынан профессор-оқытушылар келіп дәріс берді.

Студенттеріміздің жетістіктері

«Стоматология» БББ-ның 3 курс студенттері Орхун, Академиялық ұтқырлық бағдарламалары бойынша Түркия Республикасының жетекші Гази, Эрджиес, Чукурова, Кахраманмараш Сүтчү Имам, Газиантеп, Эге, Афьон-Карахисар денсаулық білімдері университеттерінде білім алып келді.

ХХХІІ ғылыми-теориялық конференциясына студенттер қатысып, жүлделі орын алды.