Жетістіктер

2023 жылы "Экология және химия" кафедрасының меңгерушісі, профессор Р.Н.Нұрділлаева "Болашақ" бағдарламасы бойынша халықаралық стипендия иегері атанды және қазіргі уақытта АҚШ-тың Лауренс Беркли Ұлттық зертханасында ғылыми тағылымдамадан өтуде

«Бобек» Ұлттық қозғалысы «қауымдастығы түрінде заңды тұлғалар қауымдастығы ұйымдастырған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының ғылыми және білім беру мекемелері арасындағы» 2-ші Халықаралық кітап басылымы, «Үздік жас ғалымдар-2020» жобасының жеңімпаздары:

• Исмаилова З.Ш.
  • Ережепбай Б.Т.
  • Қойлыбай Г.Қ.
  • Зұлпұхар З.Қ.
  • Талғатқызы А.

Алайдаров М.А. – кафедра профессоры, т.ғ.к. Мейрбеков Абдилда Турсунхановичтің жетекшілігімен «Қоршаған ортаға зияны жоқ жылыжай дайындау» тақырыбы бойынша Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университетінің базасында өткізілген «Тіршілік қауіпсіздігі және қоршаған ортаны қорғау» бөлімінде 3-ші жүлделі орынға ие болды. Зұлпұхар З.Қ. — Ғылым мен білімнің дамуына қосқан үлесі үшін Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының «Үздік жас ғалым-2020» төс медалімен марапатталған.