Тарих және жалпы ақпарат

Тарих және Жалпы ақпарат

Жұқпалы аурулар және фтизиатрия кафедрасы 2013 жылы Қожа Ахмет Ясауи атындағы  Халықаралық қазақ-түрік университетінің Шымкент қаласындағы  оқу-клиникалық базасында ашылды.

2013 жылдың 1 қыркүйегінен бастап кафедра меңгерушісі болып м.ғ.д., доцент Г.А.Утепбергенова тағайындалып, қазіргі уақытқа дейін қызмет атқарып келеді.

Жұқпалы аурулар және фтизиатрия кафедрасында оқытудың келесі медициналық бағдарламаларымен қамтамасыз етеді: «5В130100-Жалпы медицина» интернатура мамандығы, 7R01123-«Ересектердің, балалардың инфекциялық аурулары»,  7R01122-«Ересектердің, балалардың дерматовенерологиясы»  резидентура білім беру бағдарламасы. Тәжірибе  сабақтар интерактивті оқу әдістері бойынша жүргізіледі: теориялық мәліметтерді оқытушымен талқылау, науқастарды клиникалық талдау, топтық дискуссия,  тренингтер қолданылады.