Білім беру мақсаттары мен жетістіктері

• Басты бет

Білім беру мақсаттары

7R01103 - Жалпы хирургия білім беру бағдарламасының  мақсаты -дәлелді практика негізінде диагностика мен емдеудің заманауи әдістерін меңгерген жоғары білікті, бәсекеге қабілетті хирург дәрігерлерді даярлау.

7R01109- Ересектердің, балалардың нейрохирургиясы білім беру бағдарламасының  мақсаты - денсаулық сақтау саласындағы дербес кәсіби қызметке қабілетті әмбебап біліктілігі бар нейрохирург-дәрігерлерді тереңдете даярлау.

7R01111- Ересектердің, балалардың офтальмологиясы білім беру бағдарламасының  мақсаты - Денсаулық сақтау саласындағы дербес кәсіби қызметке қабілетті әмбебап біліктіліктегі офтальмолог-дәрігерлерді тереңдете даярлау.

7R01112-Анестезиология және реаниматология ересектердің, балалардың білім беру бағдарламасының  мақсаты - Денсаулық сақтау саласына дербес кәсіби қызметке қабілетті және әмбебап білікті дәрігер анестезиолог-реаниматолог мамандарын тереңдетіп даярлау.

7R01118 - Балалар хирургиясы білім беру бағдарламасының  мақсаты - Дәлелді практика негізінде диагностика мен емдеудің заманауи әдістерін меңгерген жоғары білікті, бәсекеге қабілетті дәрігер-балалар хирургтарын даярлау.

7R01128 - Ересектердің, балалардың ангиохирургиясы білім беру бағдарламасының  мақсаты - Ангиохирургия мамандығы бойынша өз бетінше жұмыс істеу үшін маман дәрігерлердің сапасына қойылатын заманауи талаптарға жауап беретін білікті, бәсекеге қабілетті кадрларды даярлау.

7R01131 – Ересектердің, балалардың бет-жақ хирургиясы білім беру бағдарламасының  мақсаты - Білім беру стандарттарының талаптарына жауап беретін, жоғары білікті көмекті өз бетінше көрсететін  және  бәсекеге қабілетті ересектер мен балалардың бет-жақ хирург дәрігерлерін дайындау.