Миссия және көрініс

Миссия және Көрініс

Білім беру бағдарламасын іске асыру университеттің миссиясымен айқындалады, ол ғылымның, білім беру мен инновациялардың тығыз интеграциясы қағидаттарында жоғары білікті кадрлар даярлауды іске асыратын  ғылым-білім беру ортасын қалыптастырудан тұрады.

Кафедраның миссиясы: Заманауи білім беру технологияларын енгізу және кафедраның профессорлық-оқытушылық құрамының оқу-әдістемелік қызметін үнемі жетілдіру негізінде тұтынушылардың талаптарына жауап беретін ақпараттық-коммуникациялық технологиялар бағыты бойынша жоғары білікті мамандарды даярлау болып табылады.

Білім беру мақсаттары:  Ақпараттық технологиялар (АТ) бағдарламаларының білім беру мақсаттары әдетте студенттерді АТ тұжырымдамаларын, құралдарын және қолданбаларын жан-жақты түсінуге дайындауға бағытталған.

Бұл міндеттер студенттерді АТ-ның қарқынды және үнемі дамып келе жатқан саласында табысқа жету үшін қажетті теориялық біліммен де, практикалық дағдылармен де қаруландыруға арналған.

Компьютерлік жүйелерді, желілерді, дерекқорларды және бағдарламалық жасақтаманы әзірлеуді қоса алғанда, іргелі АТ тұжырымдамаларында берік негізге ие болуы керек. АТ құралдары мен әдістерін қолдана отырып, күрделі мәселелерді талдау және шешу қабілетін дамыту. Бағдарламалау, желі конфигурациясы, дерекқорды басқару және киберқауіпсіздік сияқты салаларда техникалық дағдыларды алу. Студенттер заманауи АT-құралдар мен технологияларды жетік меңгерген қабілетті бакалаврларды даярлау.