БӨЛІМДЕРГЕ БОС ОРЫНДАРҒА КОНКУРС ЖАРИЯЛАНДЫ

• 27.03.2024

2023-2024 оқу жылында Қазақстан Республикасы Түркістан қ, Саттарханов д-лы 29В мекен жайында орналасқан «Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті» мекемесінің төменде көрсетілген бөлімдеріне бос орындарға конкурс жариялайды.

1.Жатақханалар орталығы

Қызмет атауы

Штат бірлігі

Еден жуушы(№1 жатақхана, декреттік орын)

1,0 ш.б.

Аула сыпырушы (№3  жатақхана, «Тұран» жанұялық жатақхана)

2,0 ш.б.

Төсек орын беруші (№6,3 жатақхана)

2,0 ш.б.

1.Орта немесе кәсіби орта білімі, еңбек өтіліне шек қойылмайды, еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі мен өрт қауіпсіздігін білуі шарт.

2. Арнайы орта және жоғары білімі бар, еңбек өтіліне шек қойылмайды (Төсек орын берушіге)

Қажетті құжаттар тізімі:

1) түйіндеме;

2) Білім туралы дипломдардың, ғылыми атағы туралы құжаттардың көшірмелері және салыстыру үшін түпнұсқалары;

3) қайта даярлау және біліктілікті арттыру туралы сертификаттардың көшірмелері (бар болса) және салыстыру үшін түпнұсқалар;

4) Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің есептері бойынша тұлғаның қылмыстық құқық бұзушылық жасауы туралы мәліметтердің болуы не болмауы туралы анықтама;

5) наркологиялық ұйымнан анықтама;

6) психоневрологиялық ұйымнан анықтама;

Қосымша деректер:

• Комиссия хатшысы Адам ресурстарын басқару бөлімінің жетекші маманы Калдыбаева Акнур,  электрондық пошта (aknur.kaldybayeva @ayu.edu.kz), байланыс телефоны: 8701-326-27-79
  • Бос лауазым конкурсы 5 күнтізбелік күнге жарияланады.
  • Құжаттарды қабылдау беру мерзімі: құжаттарды қабылдаудың соңғы

күні мен уақыты: 2024 жылдың  04 сәуір, сағат 18-00 дейін.

ӘКІМШІЛІК-БАСҚАРУ және ӘКІМШІЛІК-ШАРУАШЫЛЫҚ, ҚОСАЛҚЫ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕР ҚҰРАМЫНДАҒЫ БОС ОРЫНДАРҒА КОНКУРС ӨТКІЗУ ЕРЕЖЕСІ мен университеттің сайтында танысуға болады.