Диссертациялық жұмысты алдын-ала қорғау

• 08.04.2024

Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетінде 8D04114-Мемлекеттік және жергілікті басқару білім беру бағдарламасы бойынша философия докторы (PhD)  дәрежесін алу үшін Калымбетова Айгуль Рахмановнаның «Қазақстандағы жергілікті өзін өзі басқарудың дербес бюджеті: институттары, механизмдері, перспективалары»  тақырыбындағы диссертациялық жұмысын алдын-ала қорғау. Диссертация Қожа Ахмет Ясауи атындағы атындағы Халықаралық қазақ-түрік унисерситетінде орындалған.

Қорғау тілі- қазақ тілі.

Отандық ғылыми кеңесшісі:

Исмаилова Р.А.- экономика ғылымдарының докторы, профессор ҚР Президенті жанындағы мемлекеттік басқару академиясы, Астана қ., Қазақстан Республикасы

Шетелдік ғылыми кеңесшісі:

Тевфик Эрдем – PhD, профессор Хаджи Байрам Вели университеті, Анкара қ., Түркия Республикасы

Ресми рецензенттер:

Калтаева С.А. – экономика ғылымдарының кандидаты, доцент. Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, Түркістан қ., Қазақстан Республикасы

Сыздыкова А.О. - PhD, қауымдастырылған профессор, Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, Түркістан қ., Қазақстан Республикасы

Диссертацияны алдын-ала қорғау 2024 жылы 19 сәуір сағ 11.00-де өтеді. Мекен жайы: 161200, Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы, 29. Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті, № 1 ғимарат,  222 аудиторияда.